اجتماعی

اقدام‌های عملیاتی یگان حفاظت شهرداری تهران در نوروز ۱۴۰۳

فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران اقدامات عملیاتی این یگان را در نوروز ۱۴۰۳ تشریح کرد.

به گزارش گیلونا، سرهنگ سیدهادی موسوی در تشریح اقدامات این یگان در ایام نوروز ۱۴۰۳ و با توجه به تقارن آن با ماه مبارک رمضان با بیان اینکه عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران از پیش از شروع رسمی تعطیلات نوروز در آماده باش به سر می‌بردند، گفت: با توجه به حساسیت‌های ایجاد شده در زمینه حفظ و ارتقای ضریب ایمنی اماکن و مراکز تحت پوشش شهرداری تهران کمیسیون عملیات این یگان با حضور فرماندهان سازمان‌ها و مناطق تابعه در ستاد فرماندهی یگان حفاظت برگزار شد.

فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران افزود: در این جلسه توصیه‌های حفاظتی و مراقبتی لازم در زمینه‌های مختلف برای برگزاری نوروزی امن به تمام فرماندهان مراکز و سازمان‌ها ابلاغ شد تا شهروندان تهرانی بتوانند بدون هیچ گونه مشکلی از مراکز و تفرجگاه‌های تحت پوشش شهرداری تهران استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز و تقارن آن با ماه مبارک رمضان گشت‌های انتظامی – مراقبتی عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران از اماکن و ابنیه تحت پوشش شهرداری تهران با حساسیت ویژه‌ای دنبال و رصد می‌شود، افزود: عوامل یگان حفاظت شهرداری بر اساس برنامه و لوحه از پیش تعیین شده در مکان‌ها و ابنیه تحت پوشش مستقر شدند و بازدید و نظارت‌های متعددی از سوی سلسله مراتب فرماندهی در روند خدمت‌رسانی آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران تاکید کرد: بازدید از پایانه‌های بار و مسافر شهری، ستاد معاینه فنی، دریاچه شهدای خلیج فارس، بوستان‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، شرکت واحد اتوبوسرانی و بازدید از مناطق ۲۲ گانه ازجمله اقدامات نظارتی در ایام نوروز است.

موسوی با اشاره به گزارش‌های واصله از مرکز پیام یگان حفاظت شهرداری تهران افزود: کشف مشروبات الکی، دستگیری تعدادی از سارقان و اتباع غیر مجاز و کشف وسیله نقلیه سرقتی از جمله اقدامات این یگان در ایام نوروز بوده است.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به اقدامات انجام شده خوشبختانه تا به امروز از نوروز ۱۴۰۳ هیچ‌گونه مشکل امنیتی در اماکن و مراکز تحت پوشش یگان حفاظت شهرداری تهران رخ نداده است، گفت: حفظ آمادگی و ارتقای ضریب هوشیاری بین عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران تا آخرین روز از تعطیلات با جدیت در دستور کار سلسله مراتب فرماندهی این یگان قرار دارد.

انتهای پیام/

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.