اجتماعی

بازداشت عامل زورگیری از چند خانواده در شهرک غرب

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مردی که اقدام به زورگیری از چند خانواده در محدوده شهرک غرب تهران کرده بود، خبرداد.

به گزارش گیلونا، سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ظهر روز هجدهم اردیبهشت ماه امسال بود که ماموران عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب درحال گشت‌زنی در محدوده بلوار پاک‌نژاد بودند که به فردی که در حال زاغ‌زنی از افراد گذری در پارک سیمای ایران بود، مشکوک شده و رفتار او را تحت نظر قراردادند.  

وی گفت: مراقبت ماموران از این فرد ادامه داشت، تا اینکه متهم در همین حین به طرف خانواده‌ای حمله‌ور شده و با تهدید سلاح سرد و اسپری اشک آور اقدام به زورگیری از آنان کرد. در همین حین ماموران وارد عمل شدند و متهم نیز پا به فرار گذاشت اما با توجه به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی ماموران و اجرای طرح مهار این فرد دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.  

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه از متهم یک قبضه سلاح سرد نیز کشف و ضبط شد، ادامه داد: متهم ۴۰ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۲ فقره سرقت مشابه معترف شد و گفت که اموال مسروقه را پس از زورگیری به یک مالخر فروخته است که اقدامات برای دستگیری این فرد در دستورکار قرار دارد.

معظمی گودرزی گفت:‌ برای متهم دستگیرشده پرونده‌ای تشکیل شده و این فرد به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا منتقل شد.

انتهای پیام