اجتماعی

بازدید رایگان کودکان از برج میلاد در هفته کودک/اعلام برنامه های هفته «کودک و تهران»

روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: به دلیل همزمانی  هفته کودک و تهران، این مجموعه ویژه برنامه های گسترده ای را تدارک دیده است که شهروندان و گردشگران به همراه فرزندانشان می توانند از این برنامه ها تا پایان هفته جاری ۲۱ مهرماه استفاده کنند.

به گزارش گیلونا، براین اساس، در هفته کودک بازدید از این مجموعه برای کودکان زیر ۱۲ سال با ارائه کارت شناسایی کودک، تا روز جمعه رایگان است. همچنین کودکان در روزهای۱۹ الی ۲۱  مهرماه از تخفیف های ویژه مجموعه های  شهربازی، کاربازیا و سرزمین افسانه ها برخوردار بوده که در این ایام می توانند از ساعت ۹ الی ۲۱ از این تسهیلات استفاده کنند.

ویژه برنامه های شاد هنری و فرهنگی کودکان نیز در آخر هفته، ۲۰ و ۲۱ آنلاین در محوطه برج میلاد با حضور شخصیت های کارتونی برگزار می شود.گریم کودک، برگزاری مسابقات ویژه کودکان، اهدای جایزه، غرفه بازیهای رایانه ای و نوستالوژیک، برپایی کارگاه علمی و رصد آسمان پایتخت، برپایی غرفه های خوراکی سالم برای کودکان و اجرای سیار گروه کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان از جمله این ویژه برنامه ها در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته است.

روابط عمومی برج میلاد تأکید کرد: همچنین همزمان با هفته تهران نمایشگاه عکس«تهران به روایت تصاویر» از گذشته تا به امروز در محوطه و سکوی دید باز برج میلاد برپا شده است که علاقه مندان می توانند از این نمایشگاه تا پایان هفته بازدید داشته باشند.

بر اساس گزارش روابط عمومی برج میلاد، اختصاص تور سه روزه عکاسی برای دانشجویان این رشته و برگزاری مسابقه عکس اینستاگرامی « برج میلاد نماد نوین پایتخت» از دیگر برنامه های این مجموعه در هفته تهران است. شهروندان و علاقه مندان می توانند عکس های منتخب خود از مجموعه برج میلاد را به آدرس پیج اینستاگرام  tehranmiladtower ارسال کنند.

انتهای پیام 

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.