اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین رویداد فناوری شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهروندی» خبر داد و گفت: از همه شرکت ها و استارت آپ های دانش بنیان دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کنند. رویداد و ارائه طرح های خلاقیت و نوآوری برای توسعه ورزش شهروندان و کمک به ایجاد سلامت و نشاط در جامعه.

به گزارش گیلونا، اوجاقی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزش شهری عنوان کرد و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام اینو اسپورت با همکاری دبیرخانه «تهران هوشمند» در سه محور: استفاده از ابزار برای تشویق و «توسعه فعالیت‌های بدنی شهروندان»، استفاده از ابزارهای جدید برای معرفی، اطلاع‌رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی «و نظارت و کنترل تأسیسات و نگهداری مجموعه‌های ورزشی».

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش شهروندی ورزشی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای دستیابی به آن، ارزیابی و شناسایی چالش های موجود ضروری است. ضرورتی که بتواند نقشه راه آینده را به خوبی ترسیم کند.

وی ادامه داد: در این راستا مهمترین مشکلات و چالش های موجود در حوزه ورزش شهرستان ها و مجموعه های ورزشی تحت پوشش این سازمان شناسایی شده است. از سوی دیگر، نیاز به رعایت الزامات رهبری، زمینه را برای برگزاری این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها فراهم کرد.

اوجاقی برگزاری دو رویداد مشابه در سال های گذشته را یادآور شد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد فناورانه در حوزه ورزش شهرستانی با نام های «نمایش ورزشی» و «اسپورتک» برگزار شده است.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» که کمک بسیار مؤثری در تشویق و ترغیب اقشار مختلف به ورزش در روزهای سخت کرونا بود، حاصل چنین اتفاقاتی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: برای تحقق اهداف سازمان ورزش در راستای سیاست های شهرداری و اجرای اقدامات مدیریت شهری با تمام توان از استارت آپ های فعال در این حوزه حمایت خواهیم کرد.

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان دانست و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارائه طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از پنجم شهریور و دوازدهم شهریور آغاز و وبینار مقدماتی و پرسش و پاسخ در آدرس فوق برگزار می شود. همچنین مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه در نظر گرفته شده است و نتایج ارزیابی ها 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام و برگزیدگان برای دریافت معرفی خواهند شد. جوایز ارزشمند

انتهای پیام