اجتماعی

قدردانی از زحمات پرستاران با پویش «سنگ تمام گذاشتید»

همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) پویش فرهنگی «شما بهترین ها را می گذاری» به منظور قدردانی از زحمات کادر درمانی به ویژه پرستاران در تهران اکران گسترده ای شد.

به گزارش گیلونا، سازمان زیباسازی شهرداری تهران همزمان با پنجم جمادی الاول میلاد حضرت زینب کبری(س) با طرح طرح های فرهنگی در امداد با بیانات این حضرت و با شعار ” هیچ چیز امتحان نشده ای باقی نگذاشته اید. مقام معظم رهبری از کادر درمانی به ویژه پرستاران تجلیل کردند.

سازمان زیباسازی شهر تهران پل ها، سازه های سیار و متحرک بسیاری را به این معضل اختصاص داده است. از سوی دیگر طی مکاتبات این نهاد با وزارت بهداشت و درخواست دریافت تصاویری از خدمات کادر درمانی بیمارستان ها به ویژه بیمارستان های درگیر با کرونا، سازه های تبلیغاتی محیطی نیز به این تصاویر اختصاص یافت. و در شهر به نمایش گذاشته شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، تصاویر مورد استناد 15 بیمارستان مرکز قلب تهران، رازی، مهدیه، طرفه، امام خمینی، مسیح دانشوری، 15 خرداد، حضرت فاطمه، بهرامی، لقمان ، مفید، مارتیری از تجریش، یاس، امیرالم و فیروزآبادی دریافت کردند و تصویر پرسنل هر بیمارستان در مقابل همان بیمارستان به نمایش درآمد.

انتهای پیام/