اجتماعیکسب و کار ایرانی

چگونه در توییچ ویو بگیریم؟

در این آموزش ، به شما چندین راه برای افزایش ویو یا بازدید لایو توییچ را توضیح خواهیم داد. بهترین راه برای اینکه بازدید توییچ بسیاری را کسب کنید ، این است که همزمان در چندین شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشید و با فعالیت در این شبکه ها ، در یک زمان از کاربران خود درخواست کنید تا در ساعتی مشخص شده از توییچ شما دیدن کنند.

برخی از شبکه های اجتماعی بسیار تاثیر گذار:

1-instagram  : فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام در ابتدای راه بسیار پیشنهاد میشود. اینستاگرام بهترین راه برای جذب مخاطب میباشد.حتی اگر پیج توییچ ندارید و در twitch هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده اید ، بهتر از حتما در ابتدای راه در اینستاگرام فعالیت داشته باشید.

با مشاهده مقاله روش‌های بی خطر برای افزایش فالوور اینستاگرام در خبرگزاری ایمنا ، فالوور های اینستاگرام پیج خود را افزایش دهید .

2- telegram : تلگرام یکی دیگر از بهترین راهای جذب مخاطب و بازدید توییچ است.در تلگرام با کمک شماره مجازی چندین حساب بسازید و با هر حساب ، چندین کانال بسازید. برای هر کانال ، یک نام که هیچ کانالی آن را ندارد انتخاب کنید و در کانال لینک پیج توییچ خود را منتشر کنید.

اگر برای بازی fifa 2022 قصد استریم کردن دارید ، نام کانال را به این صورت ایجاد کنید: (استریم فیفا 2022 | گیم پلی fifa 2022) کلمه استریم و گیم پلی را به همراه نام فارسی و اصلی بازی را به عنوان نام کانال انتخاب کنید. با این کار اگر کسی در تلگرام جستجو کند گیم پلی فیفا یا استریم fifa ، کانال شما را در نتایج جستجو نشان میدهد و اگر کاربر وارد کانال شما شد ، لینک کانال توییچ شما را مشاهده میکند و باعث جذب بازدید کنندگان بسیاری میشود.

3- youtube : ویدئو هایی که استریم میکنید را در یوتیوب نیز به اشتراک بگذارید و در کپشن ویدئو ، لینک کانال توییچ خود را قرار دهید. با کمک ادوبی پریمیر ، نام کانال توییچ خود را بروی ویدئو های استریم شده قرار دهید و در آخر ویدئو ها، زمان مشخصی برای ساعات استریم خود قرار دهید تا کاربران در ساعتی که مشخص کرده اید از پیج شما دیدن کنند.

4- twitter : فعالیت در توییتر حساسیت های خود را دارد . زیرا هر بار که قصد استریم در توییچ را دارید و ویدئوی پیج توییچ خود را در توییتر منتشر کنید ، ممکن است توسط توییتر مسدود شوید یا لینک حذف شود.

در ابتدا نیاز است که فقط توضیحات کوتاه درباره ویدئو های خود منتشر کنید تا کاربران با جستجوی نام کاربری شما در توییچ ، پیج شما را بیابند.

5- aparat : آپارات از سایت های محبوب فارسی زبان است که نیاز است که حتما در این وبسایت نیز فعالیت کنید.درست است که درآمد بسیاری از آپارات نمیتوان به دست آورد ، ولی برای جذب ویو توییچ بسیار مفید است.

6- لایو همزمان در اینستاگرام ، یوتیوب ، توییچ ! این کار به نظر سخت میرسد ، اما با کمی هزینه بیشتر بسیار تاثیر مثبتی برای شما خواهد داشت.

برای لایو اینستاگرام ، از نرم افزار OBS studio استفاده کنید و لایو اینستاگرام را به صفحه نمایش دسکتاپ وصل کنید.

با کمک او بی اس استودیو همزمان در آپارات ، اینستاگرام ، یوتیوب و توییچ و هر پلتفرم دیگر میتوانید لایو برگزار کنید.

حال زمانی لایو همزمان برگزار کردید،  در لایو ها پیج توییچ خود را معرفی کنید و برای کاربرانی که به توییچ شما مراجعه میکنند جوایزی را با قرعه کشی در نظر بگیرید.

7-تشکیل تیم استریم : اگر در ابتدای راه هستید ، سعی کنید به دنبال اشخاصی بگردید که آنها هم در ابتدای راه خود هستند ، با همکاری های هم ، استریم و بازی های هماهنگ انجام دهید. حوادث و صحنه های طنز حتی به صورت هماهنگ شده خلق کنید.هرچه اعضای تیم بیشتر باشد ، موفقیت همه اعضا بیشتر است.

8- هزینه کنید و با استریمر های معروف تر به صورت مشترک کار کنید تا بسیاری از مخاطبین آن استریمر شما را دنبال کنند.

9- برای توییچ خود ویو خریداری کنید ، با خرید بازدید توییچ از سمت خود توییچ میتوانید مخاطبین بسیاری را جذب کنید.زمانی که در توییچ ، بازدید کنندگان لایو شما افزایش یابد ، توییچ پیج شما را به دیگر بازدید کنندگان پیشنهاد میکند. عنوان استریم خود را به صورت فارسی در بیاورید تا کاربران ایرانی را جذب استریم خود کنید.

با افزایش بازدید ، کانال شما در بخش Recommended هر بازی یا دسته بندی به دیگر کاربران پیشنهاد داده میشود.

10- با جستجو کلمه بهترین بازی ها در سال …. ، در گوگل میتوانید بازی هایی را بیابید که هنوز با وجود اینکه چندین سال از انتشار آنها میگذرد ، بازم کیفیت و سبک خاصی را دارند.اگر یک ساعت بازی های جدید را استریم میکنید ، 1 ساعت هم بازی های برتر در سال های قبل را استریم کنید ، زیرا تمام استریمر ها به سراغ بازی های جدید خواهند رفت و شما از این طریق میتوانید بازدید کنندگان خاص خود را بیابید.

به یاد داشته باشید که تمام کاربران ایرانی ، سیستم گیمینگ ندارند و به دنبال بازی هایی هستند که برای سیستم های ضعیف قابل پشتیبانی هستند و زیبا و جالب هستند !