استان ها

آینده سرمایه گذاری شخصی و راه هایی برای ورود به تجارت

به گزارش خبرگزاری گیلونا سنندج ، رضا عباس زاده ، سرمایه گذار ایرانی که توسط مجله کارآفرین به عنوان یکی از نخبگان تجاری شناخته شده است ، یکی از میلیونرهای خودساخته ایران است. رضا عباس زاده ، به عنوان مشاور مالی بزرگترین شرکتهای بازرگانی جهان ، در یک نشست خبری به خبرنگاران گفت: در شرایط اقتصادی امروز ، شما نمی توانید راهی برای پولدار شدن داشته باشید و سعی کنید میلیونر شوید. دوران مبارزه برای کسب درآمد و تضمین آن و دستیابی به سعادت به پایان رسیده است.

وی افزود: “من اولین ماشین یا حتی اولین ساعت لوکس خود را نخریدم تا اینکه درآمد خوبی کسب کردم. من این کار را زمانی انجام دادم که چندین منبع درآمد قابل اعتماد داشتم. حتی وقتی میلیونر شدم ، ماشین قدیمی خود را رانندگی کردم تلاش برای نشان دادن خود را ثروتمند هیچ چیز به شما نمی افزاید ، و باعث نمی شود دیگران فکر کنید که شما ثروتمند هستید. سعی کنید به خاطر محیط کار شناخته شوید ، نه جذابیتی که به زندگی خود می بخشید.

عباس زاده معتقد است تنها دلیل پس انداز استفاده از آن برای سرمایه گذاری است. پس انداز خود را در یک حساب امن و غیرقابل دسترسی قرار دهید. هرگز از این حساب برای اهداف دیگری استفاده نکنید. همچنین برای موارد اضطراری! این شما را مجبور می کند اولین قدم را دنبال کنید. این بدان معناست که به دنبال درآمد دیگر برای شرایط اضطراری و سایر نیازها باشید ، و به پس انداز خود اعتماد نکنید.

وی گفت: “من تا امروز تقریباً دو بار در سال ورشکسته شده ام.” دلیل آن این بود که پول اضافی را در حسابی گذاشته ام که نمی توانم به آن دسترسی پیدا کنم. این سرمایه باید برای شما درآمدزایی کند ، نه اینکه فقط مجروحان را مداوا کرده و از بین ببرد. بخاطر داشته باشید که اگر این سرمایه را ندارید ، در آینده علاوه بر دور ماندن از رویاهایتان ، ممکن است چالش های مالی نیز داشته باشید که با درآمد روزانه حل نمی شوند.

این تاجر ایرانی گفت: فکر کنید اگر این پول را خرج کنید ، رئیس خانه را کشته اید و اکنون کسی باقی مانده که از شما مراقبت کند. یا فرض کنید شما در خانه گاو دارید که هر ساله برای شما گوساله دوشیده و پرورش می دهد. فروش می تواند سقفی بالای سر شما باشد ، اما قطعاً از روز بعد از فروش گرسنه خواهید بود.

46