استان ها

از ظرفیت جوانان متعهد و توانمند در مدیریت کشور استفاده کنیم

به گزارش خبرگزاری برن از قزوین؛ سردار سرتیپ فرزاد اسماعیلی روز جمعه در جمع مردم محمدیه به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن او گفت: انقلاب اسلامی این تنها انقلابی در جهان است که با مشارکت 98 درصد مردم پیروز شده است.

وی افزود: امروز همه باید به عنوان یک سرباز در میدان باشیم و نصیحت کنیم مقام معظم رهبری تهاجم ترکیبی دشمن را جدی بگیرید و به ترسیم آینده روشن برای جوانان کشور کمک کنید.

سردار سرتیپ فرزاد اسماعیلی خاطرنشان کرد: امروز شاهد برگزاری چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند ایشان هستیم. انقلاب آنچه در کودتا اتفاق افتاد چیز جدیدی نیست، پس شایسته است از انقلابی که با نثار خون هزاران شهید به دست آمده پاسداری کنیم و قدردان دستاوردهای بزرگ آن باشیم.

244

فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه عده ای از اهداف و برنامه های انقلاب فاصله گرفته اند، گفت: شکی نیست که برخی از مسئولان از انقلاب و با اهداف آن فاصله گرفته اند. و توسط دشمن از این فرصت استفاده کرد و توانست نفوذ کند و امروز وظیفه داریم از ادامه این نفوذ جلوگیری کنیم.

مشاور ارشد فرماندهی کل قوا در امور پدافند هوایی نیز الف جنگ رسانه های دشمن به برخی اشاره کردند و گفتند میانگین وابستگان در صدد نشر اکاذیب در بین مردم و مسئولان و جلوگیری از دیده شدن نتایج انقلاب هستند و در این میان منافقین در خارج از کشور تنها گروه شرور توطئه کننده با چهره ایرانی علیه نظام هستند. فتنه و توطئه های رذیله به کشتار و تخریب و بمب گذاری علیه نظام و دستاوردهای انقلاب و مردم می پردازند.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی با حمایت مردم و رهبری توانست چهره حق را از دروغ تشخیص دهد و منافقان کرد را نیز به مردم معرفی و آنان را آبروریزی کرد.

امیر سرتیپ اسماعیلی با اشاره به رجزخوانی های دشمن در برابر انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن رجز خوانی می کند اما سربازان و فرماندهان نظامی ما که با ژنرال های خارجی و غربی تفاوت زیادی دارند، خود را سرباز مردم می بینند و نمی بینند. اجازه هرگونه حمله به سیستم را بدهید.” و جنگی علیه این مرز و بوم رخ خواهد داد.

255

وی اعلام کرد: امروز آمریکا که برخی به آن کدخدا می گویند جهان جسارت حمله را بدانید ایران او ندارد زیرا می داند که در ویتنام، افغانستان عراق، سوریه و لیبی شکست خورد اما در ایران تمام وجودش را از دست خواهد داد.

امیر سرتیپ اسماعیلی ادامه داد: به فرموده رهبری امروز دشمن می‌خواهد با تهاجم ترکیبی در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی به ما آسیب برساند، فشار رسانه‌ای آنها نیز بالاترین است و می‌خواهند کاستی‌های خود را بیشتر کنند. مشکلات و کم اهمیت جلوه دادن دستاوردها و موفقیت های انقلاب و نظام برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان.

مشاور عالی فرمانده کل ارتش در حوزه پدافند هوایی یادآور شد: اگرچه مشکلات و کمبودهایی در کشور وجود دارد و مردم گران هستند، بیکاری آنها با آن روبرو هستند، اما مسئولان در تلاش برای رفع آن هستند.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی رسانه‌های ملی نتایج انقلاب اسلامی را به خوبی بیان نمی‌کنند و از دستاوردهای بزرگ صنعت، دفاع، هوا، فضا، موشک، هسته‌ای، نانو، مخابرات و دانش پایه چیزی نمی‌گویند. همیشه در شیپور یاس است تا مردم خسته شوند.

امیر سرتیپ اسماعیلی گفت: ما انقلاب نکردیم که خارج از مرزها برای ما تصمیم بگیرند و در این شرایط رسانه ها به ویژه رسانه ملی وظیفه دارند با فتنه ها، توطئه ها و آسیب های رسانه ای مقابله کنند. از دشمن با آن.» کنار آمدن با.

وی گفت: رسانه های متعهد که مدافعان سنگرهای جنگ نرم هستند باید ثابت قدم بوده و با واکنش قاطع و آگاهی کافی با هوشیاری وارد عمل شوند.

22

فرمانده سابق قرارگاه پدافند خاتم الانبیاء(ص) (یگان مشترک ارتش و سپاه) افزود: هر چند تعداد محدودی از مسئولان اشتباه می کنند، اما خوشبختانه قضایی با تمام توان با آنها مقابله می کند اما جنگ روانی و رسانه ای دشمن را طوری القا می کنند که همه مردم و نظام را مفسد اعلام می کنند تا رسانه های داخلی در این زمینه با روشنگری عمل کنند تا مردم هم ناامید نشو

دشمن انهدام شخصیت های دلسوز و صادق نظام را هدف قرار داده است

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) گفت: یکی از اهداف دشمن تخریب چهره ها و حامیان انقلاب است که متأسفانه برخی از مسئولان در این راه با سکون، عذرخواهی و کوتاهی به آن دامن می زنند.

وی افزود: اگر مسئولان بدانند برای هر پست مدیریتی 80 شهید پرداخت شده است بهتر می توانند عمل کنند و دیگر کوتاهی را به دیگران نسبت ندهند.

امیر سرتیپ اسماعیلی گفت: عده ای هنوز نمی خواهند جوانان عرصه مدیریت را به دست بگیرند و مدعی هستند که جوانان تجربه کافی ندارند در حالی که شهدای ما هم جوان بودند و شما آن حماسه بی نظیر را دیدید. دفاع مقدس چون آنها به آنها اعتماد کردند و در جنگ پیروز شدند، بنابراین امروز می توانیم به جوانان اعتماد کنیم و از توانایی آنها برای اداره کشور استفاده کنیم.

مردم شهر محمدیه نیز امروز جمعه با راهپیمایی ماشینی انقلاب را جشن گرفتند.

انتهای پیام/