استان ها

افتتاح پروژه های عمرانی صومعه سرا با حضور استاندار گیلان

گیلونا/ گیلان همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی پروژه های متعددی در شهرستان صومعه سرا با حضور استاندار گیلان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان در اولین برنامه سفر به شهرستان صومعه سرا با حضور در گلزار شهدای این شهرستان، ادای احترام، گلباران و قرائت فاتحه شرکت کرد.

آبرسانی به شهر گوراب زرمیخ از پروژه آبرسانی به شهرستان صومعه سرا، اجرای خطوط آبرسانی این شهرستان، توسعه شبکه روستایی اباتر و بهسازی و بازسازی روستاهای طاهرگوراب، دوگور و ضیابر با 141 میلیارد ریال اعتبار که 75 هزار نفر از مردم شهرستان صومعه سرا با بهره برداری از این پروژه ها متاثر از ارتقای کیفیت و پایداری آبرسانی شدند و با حضور اسدالله عباسی افتتاح شد.

وی همچنین با حضور بر مزار شهید مدافع حرم بسیجی محمد اطبای شهرستان گوراب زرمیخ به مقام والای این شهید عزیز ادای احترام کرد.

خط دوم توسعه و تولید شرکت صنایع پلاستیک گیلان کوب با 140 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع اشتغال پایدار روستایی در شهرستان صومعه سرا با حضور استاندار گیلان به بهره برداری رسید.

اسدالله عباسی در ادامه سفر خود به صومعه سرا یکی از واحدهای مجتمع گردشگری و بوم گردی با سرمایه گذاری 500 میلیارد ریالی که 37 میلیارد و 800 میلیون ریال آن تسهیلات در قالب قانون اشتغال پایدار، صندوق توسعه ملی و مشارکت بانکی ارائه می کند، ادامه می دهد. 20 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کردند، افتتاح شد.

همچنین با حضور استاندار گیلان و سایر مسئولان مراسم افتتاحیه مجموعه تلویزیونی خانواده روشن محصول سیمای مرکز گیلان که در 65 قسمت از شبکه استانی باران تولید و پخش می شود برگزار شد.

استاندار گیلان در مراسم افتتاحیه مجموعه تلویزیونی خانواده روشن محصول سیمای مرکز گیلان گفت: در یکی از بهترین روزهای سال لبخند تماشاگران این سریال تصویری ماندگار از خود به جای گذاشته است.

وی افزود: دوست داشتن مردم و تلاش برای حفظ هویت و اصالت خود اقدامی افتخار آمیز است.

عباسی با اشاره به فرهنگ غنی گیلان و نقش برجسته رسانه ها و صداوسیما در نشان دادن این فرهنگ گفت: سفر رئیس جمهور به گیلان برای ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهررود، پسماندها، تالاب ها و فاضلاب پر برکت و ثمرات فراوانی است. و دیگران. ” استان کمبودهایی دارد.

استاندار گیلان با بیان اینکه به نمایندگی از دولت سیزدهم مردم آستین ها را بالا زده و از همه آحاد جامعه و مسئولان برای حل مشکلات کمک می خواهم، افزود: قسمت را در دستور کار داریم.

به گزارش گیلونا، در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال 78 طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی و گردشگری با 165 میلیارد تومان اعتبار و اشتغال 133 نفر در شهرستان صومعه سرا از توابع غرب مرکز استان انجام شد. گیلان مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/