استان ها

انعقاد تفاهم نامه هیات ورزشهای همگانی گیلان وجمعیت هلال احمر استان

به گزارش خبرگزاری گیلونا گیلان؛ در جلسه هیئت ورزشهای همگانی گیلان و جمعیت هلال احمر استان با حضور علیرضا هزاری رئیس هیئت ورزشهای همگانی و سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال و جمعی از رسانه های استان ، برای ایجاد نشاط اجتماعی و جلوگیری از سو abuse مصرف مواد مخدر پروتکل در توافق نامه امضا شد.

سیاوش غلامی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر و هیئت ورزش های همگانی ، گفت: نمایشگاهی یک روزه در رشت جهت آگاهی از تأثیر سو abuse مصرف مواد مخدر و آگاه سازی خانواده ها برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر گیلان و اداره ورزش همگانی استان اظهار داشت: این تفاهم نامه به منظور ایجاد نشاط و جلوگیری از سو abuse مصرف مواد مخدر امضا و اجرا می شود.

وی افزود: سازمان های مختلفی از جمله بسیج ، سپاه ، بهزیستی ، آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمر در تحقق این طرح همکاری دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گفت: در مناطق کم درآمد و آسیب پذیر خدماتی مانند غربالگری سلامت ، خدمات پزشکی و کمک ارائه می شود.

سیاوش غلامی بابیان اینکه: هلال احمر گیلان در هفته ویژه مبارزه با مواد مخدر در طرح کاروان سلامت ویژه مناطق کم درآمد شرکت می کند ، ادامه داد: اردوی کوهنوردی یک روزه به منظور ایجاد نشاط در جوانان برگزار می شود مردم.

علیرضا ظهری ، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان گیلان در این جلسه با بیان اینکه داشتن یک شهر فعال نیاز به یک سیستم فعال دارد گفت: ما حضور جمعیت هلال احمر را برای اطمینان از سلامت جامعه به فال نیک می گیریم و اگر همه دستگاه ها تحت شعار سلامت جامعه عمل می کنند. ” اتفاقات خوب در استان ها رخ می دهد.

گفتنی است: در پایان این جلسه تفاهم نامه ای با هدف ایجاد نشاط و نشاط در جامعه بین جمعیت هلال احمر و اداره ورزش های همگانی استان گیلان به امضا رسید.

65