استان ها

بازدید مسئولان از مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت واحد تربت حیدریه

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از تربت حیدریه، جلال حیدربیگی، رئیس مرکز رشد و تحقیقات علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به ارزیابی فعالیت ها پرداخت. مرکز رشدنوآوری و شتاب ایده های نوین و فناوری های نوین سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه در این مرکز حضور یافت.

محمد حاتمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه، سعید میرزاده معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، حسین رضایی معاون علمی و مهدی دلیر تربتی رئیس مرکز رشد آزاد اسلامی تربت حیدریه حیدربیگی را در این بازدید همراهی کرد.

بازدید مسئولان از مرکز توسعه فناوری های نوین سلامت شعبه تربت حیدریه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه در این بازدید گزارشی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد، نوآوری و شتاب دهی ایده های نو و فناوری های نوین سلامت این دانشگاه، فعالیت های انجام شده، برنامه های مرکز ارائه کرد. در سال 1400 و برنامه های دانشگاهی در حمایت از ایده های محصول و ارائه کمک های نوآوری و کارآفرینی و حمایت مالی از واحدهای فناور بر اساس پذیرش در کمیته مرکز رشد فناوری.

حاتمی همچنین گزارشی از امضای تفاهم نامه بین پارک علم و فناوری خراسان رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی در تربت حیدریه با هدف گسترش همکاری های ویژه مراکز دانشگاهی و فناوری در راستای رشد، تقویت توسعه فناوری و تجاری سازی ارائه کرد. و نتایج تحقیقات را بسازید.

بازدید مسئولان از مرکز توسعه فناوری های نوین سلامت شعبه تربت حیدریه