استان ها

برترین طراحی‌های حوزه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی معرفی می‌شوند

اطلاعیه اولین جایزه طراحی ایرانی برای بهترین طراحی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران منتشر شد.

به گزارش گیلونا، این فراخوان که کاری مشترک بین مرکز طراحی ایرانیان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، همزمان با نمایشگاه ایران سخت با هدف ارزیابی و اعلام بهترین تجهیزات و مواد آزمایشگاهی در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

در این فراخوان «طراحی برتر تجهیزات»، «بهترین طراحی خدمات» و «بهترین طراحی بسته بندی» انتخاب شده و تمامی شرکت های حاضر در نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

رضا اسدی فرد، دبیر نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی نمایشگاه ایران درباره این جایزه و حمایت مرکز طراحی ایران از شرکت های حاضر گفت: طراحی صنعتی نقش موثری در توسعه بازار شرکت های تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی دارد. به ویژه بازارهای صادراتی آنها.»

وی افزود: در نتیجه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت ها و ساختارهای مختلفی را برای به روز رسانی و بهبود فرآیند طراحی صنعتی شرکت های دانش بنیان ارائه کرده است.

از جمله حمایت های ارائه شده در این فراخوان می توان به کمک هزینه 300 میلیون ریالی برای طراحی صنعتی و فرآیند بسته بندی، حمایت از خدمات نمونه سازی و چاپ سه بعدی تا سقف 1.5 میلیارد ریال، اعطای یارانه با نرخ یارانه ای تا سقف 3 میلیارد ریال اشاره کرد. از فرآیند طراحی صنعتی برای شرکت های حاضر در نمایشگاه، او به معرفی طراحان پیشرو کشوری به شرکت ها و نظارت بر کسب و کار آنها و ارائه مشاوره رایگان طراحی صنعتی در نمایشگاه اشاره کرد.

به گفته معاون علمی رئیس جمهور، متقاضیان می توانند برای حضور در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://daneshbonyan.isti.ir/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/