استان ها

به دنبال ساخت و معرفی سبک جدیدی در انیمیشن سازی لرستان هستیم

به گزارش خبرگزاری برن از لرستان آرین شریفیان انیماتور جوان و از اعضای فعال یکی از تشکل های جوانان خرم آباد است. گرافیک و ساخت و ساز انیمیشن فعال است.

وی که این روزها در تلاش است تا سبک جدیدی را به انیمیشن در لرستان معرفی کند، می گوید: ما یک تیم سه نفره در حوزه گرافیک و فعال در سازمان های مردم نهاد جوانان استان هستیم و در حال ساخت و معرفی برای اولین بار هستیم. همیشه. سبک جدیدی از انیمیشن.” ما در لرستان هستیم.

شریفیان می افزاید: این سبک منحصر به فرد است و تاکنون هیچکس در لرستان روی این سبک کار نکرده است. ساخت انیمیشن در این سبک جدید کاری زمان بر و زمان بر و در کل کار سختی است.

این انیماتور جوان لرستانی با بیان اینکه انیمیشن های ساخته شده با این سبک قابلیت پیشرفت و رقابت بالا در سطح کشور را دارد، یادآور می شود: انیمیشنی که در حال ساخت هستیم کوتاه و در مورد است. فرهنگ انکار و شهادت این فیلم بر اساس داستان واقعی شهادت یکی از شهدای سرافراز لرستان و خرم آباد است.

آرین شریفیان ادامه می دهد: مدت زمان این انیمیشن 2 دقیقه و نیم و حاصل یک ماه کار است. پانسیون 90 درصد کار هم اکنون انجام شده و در مرحله دوبله و دوبله است و هفته آینده این 10 درصد کار تکمیل و آماده پخش خواهد بود.

وی به حضور روز سه شنبه خود در جمع جوانان این هفته و درخواست خود از مدیر کل ه معاون امور ورزش و جوانان لرستان برای حمایت از تولید این انیمیشن می گوید: درخواست ما از مسئولان مربوطه و دست اندرکاران این حوزه این است که چون این انیمیشن سبک جدیدی است و در لرستان نیز آن را معرفی کرده ایم، انتظار لازم را داریم. همکاری و حمایت ما.» اتفاق خواهد افتاد.

این انیماتور جوان لرستانی خواستار حمایت مسئولین در زمینه پخش و تبلیغ انیمیشن خود شد و گفت: از همکاری سایر گرافیست هایی که علاقه مند به انجام انیمیشن با این سبک هستند برای آموزش این سبک از انیمیشن به علاقمندان استقبال می کنیم. چرا بحث ما اصلا پول نه، دوست داریم کارمان شناخته شود و پرچم لرستان را به این سبک بالا ببریم.

انتهای پیام/