استان ها

تأکید استاندار اصفهان بر رفع مشکلات بانکی شرکت داروسازی باریج اسانس کاشان

تاکید استاندار اصفهان بر حل مشکلات بانکی شرکت داروسازی باریج اسان کاشان

استاندار اصفهان که در شانزدهمین سفر خود به این شهر به کاشان رفت. وی با بازدید از شرکت داروسازی باریج اسان کاشان از فعالیت این شرکت بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار گیلونا اصفهانسیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در بازدید از شرکت اسانس باریج کاشان گفت: بسیار خرسندیم که مجموعه ارزشمندی مانند شرکت داروسازی اسانس باریج کاشان در کشورمان فعال است. بی شک فعالیت این شرکت برای ما ارزشمند و قابل احترام است چرا که این مجموعه به مواردی وارد شده که جزو مشکلات کشور است و به صورت تخصصی و دانش بنیان سعی در رفع آنها دارد.

وی ادامه داد: در سایه فعالیت متخصصان این شرکت، حل مشکلات و چالش های بانکی شرکت داروسازی باریج اسان در استان اصفهان را ادامه خواهیم داد و از فعالیت های توسعه ای این شرکت برای دستیابی به افق ها و افق ها حمایت خواهیم کرد. ایده آل هایی که شرکت برای دستیابی به آنها در نظر دارد

استاندار اصفهان در ادامه هدف از سفر خود به شهر کاشان را بررسی مشکلات و چالش های این شهرستان، پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و رفع نواقصی است که در مناطق مختلف وجود دارد. استان است و گفت: در سفرهای شهرستانی سعی می شود به صورت پراکنده از مناطق مختلف شهر بازدید صورت گیرد که با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی برای شناسایی مشکلات و اندیشیدن راهکار برای رفع آنها انجام می شود. آنها

در خصوص توسعه اشتغال روستایی، دکتر. مرتضوی بیان کرد: قطعا مردم به دنبال زندگی آرام و آسوده تری هستند، بنابراین وظیفه ماست که زیرساخت های حوزه روستایی را فراهم کنیم تا روستاییان برای معیشت بهتر مجبور به مهاجرت به شهرها نشوند.

وی ادامه داد: البته مزایای زندگی در روستا آنقدر جذاب است که روستاییان را در محل زندگی خود نگه دارد، اما وظیفه ما فراهم کردن زیرساخت های اولیه زندگی، معیشت و اقتصاد کافی برای اهالی روستا است. در این بازدیدها سعی داریم با شناخت مزایا و معایب زیرساخت های لازم را تقویت کنیم.

استاندار اصفهان دلیل سفر دو روزه به شهر کاشان را وجود زیرساخت ها و استعدادهای متنوع و متعدد در این شهر دانست و گفت: با توجه به صنایع متعددی که در این شهر وجود دارد، در تلاش هستیم تا بازدیدهای مختلف از برگزاری تسهیلاتی جهت شناسایی مشکلات اقتصادی شهرستان و ارائه راهکار برای آنها.

باریج اسان کاشان بزرگترین تولید کننده گیاهان دارویی در ایران است

لاله حجازی مدیرعامل شرکت داروسازی باریک اسانس کاشان نیز در این بازدید گفت: شرکت داروسازی باریج اسانس در سال 1371 در زمینی به مساحت حدود 30 هزار متر مربع در مشهد اردهال کاشان توسط مرحوم سید حسین حجازی تاسیس شد. داروسازی باریج اسان به عنوان بزرگترین تولید کننده داروهای گیاهی در ایران شناخته می شود و بیش از 10 درصد از سهم بازار داروهای گیاهی کشور را در اختیار دارد.

وی ادامه داد: شرکت داروسازی باریج اسان کاشان 160 نوع محصول در گروه های مختلف سنتی و صنعتی تولید می کند. این شرکت توانسته است برای حدود هزار نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال کند.

حجازی خاطرنشان کرد: مرکز تحقیقات شرکت داروسازی باریج اسان کاشان به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعال شناخته می شود و توانسته محصولات خود را به 10 کشور خارجی از جمله کشورهای عربی، چین، کانادا و … ارسال کند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای به نفع e 0 رای مخالف