استان ها

تجلیل از مقام شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه

به گزارش فرستاده گروه استانی خبرگزاری آنا از تربت حیدریه، همزمان با هفته بزرگداشت مقام شامخ شهدا، “مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران” در دانشگاه آزاد تربت حیدریه نگهداری می شود. (ادامه مطلب)

مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

این مراسم با حضور محمدحسین علیزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت حیدریه، حجت الاسلام محمدعلی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه، مهدی زاهدی رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورا برگزار شد. اسلامی، محمد حاتمی، سعید میرزاده معاون مدیریت و توسعه منابع مهدی رهنما معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد تربت حیدریه با اهدای لوح سپاس از هشت فرزند شهید و نه تن از کارکنان ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی در تربت حیدریه تجلیل کردند.

محمد حاتمی رئیس دانشگاه آزاد تربت حیدریه با گرامیداشت 22 اسفند سالگرد شهدا گفت: آری.

مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

حجت الاسلام محمدعلی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه نیز با استناد به آیات و روایاتی از پیامبر گرامی اسلام به بیان فضیلت و مقام والای شهدای والامقام پرداخت.

پس از اقامه نماز جماعت در مسجد حضرت محمد (ص) مجتمع فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه، شرکت کنندگان با حضور بر مزار شهدای گمنام با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید میثاق کردند. این دانشگاه

مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

به گزارش آنا، در این مراسم به همراه شرکت کنندگان و جمعی از فرزندان و خانواده های شهدای شرکت کننده در این آیین به یاد شهدا چند درخت در محوطه دانشگاه آزاد تربت حیدریه کاشته شد.

انتهای پیام/4103/4062/