استان ها

تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بوشهر

گیلونا/بوشهر رئیس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر گفت: با اضافه شدن چهار دستگاه اتوبوس جدید، شمار اتوبوس‌های فعال ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بوشهر به ۲۵ دستگاه افزایش یافت.

رضا فرشیان در تشریح این خبر اظهار کرد: شهرداری بندر بوشهر در اوایل تابستان 14 اتوبوس فعال داشت که در 20 روز اخیر هفت دستگاه اتوبوس پس از انجام تعمیرات نوسازی و بهسازی به ناوگان اضافه و شمار اتوبوس‌های فعال در سطح شهر به ۲۱ دستگاه رسید.

وی ادامه داد: به‌تازگی نیز با پیگیری‌های انجام‌شده چهار دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بوشهر اضافه شد و تعداد اتوبوس‌های شهری به ۲۵ دستگاه افزایش پیدا کرد.

فرشیان با اشاره به اینکه از مجموع 20 اتوبوس خریداری شده تاکنون 10 دستگاه تحویل شهرداری بوشهر شده است، افزود: فرایند تحویل 10 دستگاه اتوبوس دیگر نیز در حال انجام است که با تحقق این مهم، کمبود اتوبوس‌های شهری در بوشهر برطرف می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امید است با اتمام طرح ساماندهی، شاهد ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی بوشهر برای مهرماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها باشیم.

فرشیان اظهار کرد: با هدف استقبال از ماه آنلاین، ایستگاه‌های اتوبوس درون‌شهری شستشو و پاک‌سازی شده و در هفته‌های آتی نیز نسبت به رنگ‌آمیزی ایستگاه‌ها اقدام می‌شود.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر، وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: همزمان با هفته دولت و ایام پیاده‌روی اربعین نیز چهار دستگاه اتوبوس درون‌شهری شهرداری بوشهر با هدف جابه‌جایی زائران به مناطق مرزی اعزام شدند که این چهار دستگاه نیز از امروز به ناوگان شهری ملحق شدند.

انتهای پیام