استان ها

تحویل ۴ دستگاه آمبولانس مجهز به بیمارستان‌های نهاوند

گیلونا / همدان مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند از تحویل چهار دستگاه آمبولانس مجهز به بیمارستان های این شهرستان خبر داد.

به گزارش گیلونا ، سیامک دانشور روز دوشنبه 29 سپتامبر در جمع خبرنگاران گفت: طی یک سال گذشته چهار آمبولانس مدرن و مجهز به دنبال نمایندگان مردم شهر و مسئولان استان به بیمارستان های نهاوند تحویل داده شد.

وی افزود: در حالی که آمبولانس های بیمارستان نهاوند طی 13 سال گذشته مشکلاتی را برای بخش مراقبت از نظر سایش ایجاد کرده اند ، افزود: طرح نوسازی آنها در سال گذشته در دستور کار قرار گرفته و برای جذب آمبولانس جدید اقداماتی انجام شد.

دانشور از تحویل آمبولانس به بیمارستان های “آیت الله علیمرادیان” و “شهید قدوسی” خبر داد و در ادامه با اشاره به جذب سایر تجهیزات بیمارستانی ، تاکید کرد: با توجه به فرسودگی بخشی از تجهیزات بیمارستان “علیمرادیان” و توانایی برای ارائه خدمات برای بیماران لازم نبود ، ما سعی می کردیم این تجهیزات را مدرن کنیم ، که با پیگیری های لازم انجام شد.

وی ادامه داد: از آنجا که بیمارستان جدید «شهید قدوسی» فاقد تجهیزات به روز بود و نتوانست خدمات درمانی را به مشتریان ارائه دهد ، به ویژه در دوران تاج گذاری ، این مشکل نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با تلاش مسئولان استانی و شهرستانی طی یک سال گذشته ، تجهیزات پزشکی مانند بیهوشی ، MRI ، سی تی اسکن ، دستگاه تنفس ، اکسیژن ساز ، رادیولوژی ، متر تراکم استخوان و نشان C جذب و خوشبختانه بیمارستان شهید قدوسی نیز فعال شده است.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه بیمارستان های این شهر علاوه بر مشتریان محلی از تعداد معینی از بیماران از شهرهای همجوار استقبال می کنند ، آنها به تجهیزات پیشرفته ای نیاز دارند که امیدواریم مورد توجه مسئولین قرار گیرد. به

انتهای پیام