استان ها

ترخیص ۱۲۷ بیمار بهبود یافته کرونایی از بیماستانهای اصفهان/۱۳ نفر فوت کردند

به گزارش گیلونا اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از یکشنبه 15 اسفندماه تا امروز 16 اسفندماه، هزار و 653 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده اند که از این تعداد 433 بیمار مبتلا به کرونا هستند. در اصفهان شناسایی و 127 نفر در این مدت بستری شدند.

در حال حاضر 790 بیمار عروق بیماری کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 166 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 127 بیمار مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

مجموع فوتی های ناشی از بیماری عروق بیماری کرونا قلب اعم از مرگ های قطعی و مشکوک طی 24 ساعت گذشته 13 نفر بود که از این تعداد 12 نفر مبتلا قطعی و یک نفر مشکوک بودند.

همچنین بر اساس اعلام این نهاد، از ابتدای همه‌گیری کرونا، یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۸۷۵ بیمار مبتلا به قطعی و مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند. 480054 بیمار قطعی مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا بودند.

از ابتدای این همه گیری تاکنون ۲۴ هزار و ۵۲۴ بیمار مشکوک و تایید شده مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست داده اند. مرگ 17995 نفر و 6529 نفر مشکوک به تاج گذاری تایید شده است.

همچنین 134855 بیمار بهبود یافته عروق بیماری کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

48