استان ها

توجه به اقتصاد ورزش و استفاده از بخش خصوصی در استان قزوین جدی گرفته می شود

به گزارش خبرگزاری برن از قزوین؛ عصر چهارشنبه در مراسمی با حضور سید محمد پولادگر معاون وزیر ورزش، استاندار علایی، علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان، شفیعی فرماندار، پوراسماعیل، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شمس آذر، بهره برداری از زمین آکادمی چمن مصنوعی فوتبال باشگاه شمس آذر در شهر قزوین در شهرستان مینودر متولد شد.

محمدمهدی علایی استاندار قزوین در این مراسم گفت: خوشبختانه ظرفیت های انسانی خوبی در حوزه ورزش داریم که می تواند مایه افتخارات ملی و بین المللی باشد.

وی افزود: برای دستیابی به اهداف تعریف شده ضروری است سرمایه گذاری ما در زیرساخت های مناسب قرار داریم که باید توسط دولت انجام شود.

image_2022_2_23-18_0_21_820_Ee1

استاندار قزوین گفت: بسیاری از زیرساخت های ورزشی از دولت ایجاد شده است، اما بخشی نیز باید توجیه و فرصت اقتصادی داشته باشد که شامل تشعشعات خصوصی شود.

علایی گفت: بدون شک بخشی از زیرساخت های ورزشی و تیم داری باید توسط بخش خصوصی برای آن خلق شود اقتصاد ورزش برای به دست آوردن جایگاه در دستور کار دستگاه های اجرایی استان است درآمد و برای افزودن ارزش و امکان توسعه ورزش.

استاندار قزوین یادآور شد: کسانی که ارزش افزوده دارند نیز باید نیت حضور در کار را داشته باشند و به توسعه ورزش کمک کنند.

وی یادآور شد: استان قزوین در آسیب های اجتماعی ه وابستگی شاخص های خوبی ندارد و ما نگران هستیم و بی شک یکی از راه های پیشگیری از آسیب ها توسعه است زمینه های ورزشی و باعث بهبود وضعیت ورزش می شود.

image_2022_2_23-18_0_21_105_arw

ورزش یک ضرورت است جامعه و

استاندار قزوین گفت: ورزش امروز یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است و باید ورزش را جدی بگیریم تا هزینه های سایر نقاط کشور را کاهش دهیم.

علایی گفت: توسط آقای پولادگر معاون از وزیر ورزش که نقش موثری در رفع موانع توسعه ورزش داشته اند تشکر می کنیم و انتظار داریم به ورزش استان توجه ویژه ای داشته باشد.

وی ضمن قدردانی از زحمات خوب مدیرکل ورزش استان افزود: استان قزوین در ورزش بسیار پر و امیدوار کننده است و باید به دنبال کسب و کار ورزشی باشیم و برای ایجاد شرایط بهتر در این زمینه تلاش کنیم تا اعتبارات بیشتری جذب کنیم.

image_2022_2_23-18_0_37_44_Ajq

استاندار قزوین دا سرمایه گذاری های بخش خصوصی در مدیریت باشگاه از مجموعه شمس آذر تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/