استان ها

جهاد تبیین برای روشنگری جوانان جدی گرفته شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی گیلونا از قزوین؛ حجت الاسلام فتح الله جباری فرد روز شنبه در همایش روحانیون لاهه استان های قزوین، زنجان و همدان که به میزبانی لشکر 16 زرهی قزوین برگزار شد، گفت: استحکام در اعتقادات و اعتقادات دینی از ویژگی های مومنان است.

وی بیان کرد: امروز نظامیان و متدینین فعال در عرصه نظامی توفیق خدمت به اسلام و نظام را داشته اند و همه باید تلاش کنیم در این راه ثابت قدم بمانیم چرا که قوام در خدمت به دین نعمت بزرگی است.

جباری فرد تصریح کرد: به وعده های خداوند همه وفا می شود و خداوند همواره یار و یاور رزمندگان اسلام بوده است.

حجت الاسلام جباری فرد یادآور شد: در سال 2020 افسران جنگی ناتو پنج منطقه جنگی را برای دشمنان آمریکا تعریف کرده بودند که شامل زمین، هوا، دریا، فضا و فضای مجازی بود، اما اخیراً منطقه دیگری را که همان جنگ شناختی است، تعریف کردند. حوزه.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: جنگ شناختی که در اتاق جنگ ناتو مطرح شده است در واقع طرح پیام و اثر پیام است.

وی تاکید کرد: در مواجهه با جنگ معرفتی دشمن، مقام معظم رهبری با هوشیاری، تدبیر و درایت، جهاد تبیین را مطرح کردند که این امر به ویژه برای علما و متدینین اسلام که در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی خدمت می کنند، یک وظیفه محسوب می شود.

جباری فرد بیان کرد: چندین سال است که رهبری در حوزه جنگ نرم و رسانه نکات مهمی را مطرح کرده اند، بنابراین یکی از وظایف ما این است که منویات و مطالبات مقام معظم رهبری در این حوزه را برای همکاران تبیین کنیم.

این مسئول فرهنگی گفت: در گذشته برخی در حوزه توجیه سیاسی سوالات و ابهاماتی را مطرح می کردند اما امروز اهمیت و جایگاه توجیه سیاسی بر همگان روشن شده است که این تحلیل سیاسی وظیفه همکاران قوا است. مسلح.

وی خاطرنشان کرد: در حادثه فوت مرحوم مهسا امینی هیچ گونه مزاحمتی از سوی نیروی انتظامی صورت نگرفت و از وی درخواست راهنمایی و مشاوره شد.

35

جباری فرد گفت: وقتی خانم مهسا امینی به هر دلیلی فوت کرد جنگ نرم و رسانه ای دشمن توسط منافقین آغاز شد که دشمنی آنها با ما فروکش نکرده است که جوانان نمی دانند منافقین چه جنایت هایی انجام داده اند. در اوایل انقلاب بیش از هفده هزار نفر از اقشار مختلف به دست این کردها به شهادت رسیدند، در حالی که همین منافقین در هشت سال دفاع مقدس در کنار دشمن مردم و کشور قرار گرفتند و اطلاعاتی را ارائه کردند. کشور به صدام

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی قزوین گفت: در اغتشاشات اخیر 70 نفر از اعضای کومله دستگیر شدند و بدانید خصومت گروهک تروریستی کومله به امروز ربطی ندارد و نیروهای این گروه بی رحم ترین هستند. ، گروه های بی دین و خام، لذا ما روحانیون وظیفه داریم ویژگی های منافقین و جنایات آنها را برای نسل حاضر تبیین کنیم.

حجت الاسلام جباری فرد با تاکید بر اینکه بر اساس بیانات مقامات عالی نظام و رئیس جمهور محترم انتقاد و اعتراض حق مردم است، گفت: نیروی انتظامی در همان روزهای اول به برخورد ناآرامی ها پرداختند. با مهربانی و از هیچ چیز غافل نشده است».

وی بیان کرد: سران اجیر شده منافقین و کمونیست ها در این حوادث نشان داده اند که دقیقا خلق و خوی منافقین و کمونیست ها را دارند و حتی گلوی پلیس را آتش زده و بریده اند.

حجت الاسلام جباری فرد با تاکید بر اینکه مردم کشور از شهود بالایی برخوردار هستند، گفت: اگر امروز کشور امن است به برکت ایمان، شهود و دینداری مردم و نیروهای مسلح و نیروی انتظامی است.

این مسئول بیان کرد: زمانی که مردم برای حقانیت نیروی انتظامی ایستادگی می کنند مایه مباهات است و به همین دلیل دشمن از قدردانی مردم از نیروی انتظامی و امنیتی عصبانی و نگران است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای به نفع e 0 رای مخالف