استان ها

حضور در انتخابات، امید به پیشرفت و توسعه کشور است

گیلونا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: برگزاری انتخابات، نشان از مشارکت مردمی و دمکراسی در جامعه است و حضور در انتخابات، قوی‌ترین نماد اعتماد مردم به نظام سیاسی و امید آنها به پیشرفت و توسعه کشور است.

هاشم علایی ۸ اسفند در جمع تعدادی از خبرنگاران رسانه ها اظهار کرد: انتخابات فرصتی است تا مردم بتوانند نمایندگان خود را انتخاب و در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور، نقش مستقیم داشته باشند.

وی تصریح کرد: برگزاری انتخابات، نشان از مشارکت مردمی و دمکراسی در جامعه است و حضور در انتخابات، قوی‌ترین نماد اعتماد مردم به نظام سیاسی و امید آنها به پیشرفت و توسعه کشور است.

علایی ادامه داد: دعوت به حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات، یک وظیفه شرعی و همگانی است که حضور پرشور مردم، زمینه‌های خنثی سازی دسیسه‌های دشمن را فراهم خواهد ساخت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اظهار کرد: کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل به همراه آحاد جامعه و کارگران و مدیران واحدهای تولیدی در انتخابات پیشرو حضور حماسی و پرشور خواهند داشت تا با نمایش وحدت و غرور ملی، زمینه‌های پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم سازند.

وی در پایان از عموم مردم استان بالخصوص صنعتگران و کارآفرینان دعوت کرد تا در انتخابات ۱۱ اسفند ماه حضور حماسی داشته باشند تا همچون گذشته برای دوستان مایه امید و نشاط و برای دشمنان زبون این انقلاب، مایه یأس و ناامیدی شوند.

انتهای پیام