استان ها

حمایت هوادار قدیمی پرسپولیس از گل محمدی و حضور عنایتی/ تونل افتخار بازیکنان هوادار برای قهرمان لیگ

حاشیه بازی هوادار و پرسپولیس

یک هوادار معلول پرسپولیس با تابلو نوشته جالبی خود را به ورزشگاه دستگردی رسانده بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های جام حذفی، دو تیم پرسپولیس و هوادار از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم می‌روند.

*باتوجه به نبودن تماشاگران در این بازی، فضای آرامی در ورزشگاه دستگردی حاکم بود و نیرو انتظامی نظارت ویژه‌ای روی شرایط ورزشگاه داشت.

*به مناسبت روز دزفول، خردسالانی با لباس این مناسبت به استادیوم آمده بودند. آن‌ها همچنین با بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری گرفتند و آن‌ها را تشویق کردند.

*یکی از جنجال‌های پیش از بازی، تعداد مهمانان بازی بود که تیم هوادار مدعی بود که باید تعداد مهمان بیشتری داشته باشد، اما در نهایت شورای تامین ابلاغ کرد که تعداد مهمان‌های بازی باید مساوی باشد.

*در جریان تمرینات پیش از بازی هوادار، یک هلی‌شات برای ثبت تمرینات به آسمان رفت، اما به دلیل اینکه مجوز پرواز نداشت نتوانست به کار خود ادامه دهد.

*رضا درویش، حسین خبیری، محمود خوردبین و حمید مطهری از تماشاگران ویژه بازی پرسپولیس و هوادار بودند.

*امید عالیشاه، فرشاد فرجی، مهدی عبدی، کمال کامیابی‌نیا، سینا اسدبیگی، شیخ دیاباته، وحدت هنانوف، محمد عمری و احمد گوهری از نیمکت‌نشینان پرسپولیس در این بازی بودند.

*یک هوادار معلول پرسپولیس با داشتن تابلویی با نوشته “یحیی تنها نیست” خود را به ورزشگاه دستگردی رسانده بود.

*هنگام ورود بازیکنان پرسپولیس در ورزشگاه دستگردی، بازیکنان هوادار به مناسبت قهرمانی سرخ پوشان در رقابت‌های لیگ برتر، تونل قهرمانی زدند و شاگردان یحیی گل‌محمدی را تشویق کردند.

*رضا عنایتی سرمربی تیم ملی امید که سابقه سرمربیگری هوادار را دارد،  در ورزشگاه حضور پیدا کرده است.

هوادار معلول پرسپولیس: یحیی تنها نیست + عکس