استان ها

خیرین ورزش یار بیش از ۴ میلیارد تومان به ورزش استان گیلان کمک کردند

گیلونا/گیلان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: خیرین ورزش یار امسال 4 میلیون و 720 هزار تومان به توسعه ورزش استان گیلان کمک کردند.

جهانبخش آرمان در جلسه شورای ورزش شهرستان مرزی بندر آستارا با بیان اینکه شهرداری ها، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید نگاه ویژه ای به ورزش برای همگان داشته باشند، گفت: مشارکت همه دستگاه های اجرایی در پیشبرد برنامه ها در حوزه ورزش و جوانان بسیار مهم و ضروری است و اداره کل ورزش و جوانان به تنهایی نمی تواند کارها را پیش ببرد و نیاز به همکاری و همدلی دستگاه هاست.

وی بر توانمندی شهرستان مرزی و بندری آستارا در زمینه ورزش قایقرانی تاکید کرد و بر لزوم تخصیص تجهیزات این رشته ورزشی در آستارا تاکید کرد و افزود: امسال آستارا در زمینه نجات غریق عملکرد بسیار خوبی داشته و یکی از بهترین شهرهای ایران در کشور و این موفقیت تلاش ناجیان غریق آستارای و همکاری مسئولان محلی محقق شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان حفظ اماکن ورزشی و سالن های ورزشی را خط قرمزی برای خود و اداره کل ورزش و جوانان استان خواند و گفت: سالن های ورزشی باید از نظر نظافت در بهترین وضعیت ممکن در سراسر استان باشد.

آرمان از نوسازی و تجهیز چند سالن ورزشی در شهرستان همجوار آستارا خبر داد و خاطرنشان کرد: در ماه های اخیر اقدامات خوبی در زمینه زیرساخت های ورزشی در شهرستان آستارا انجام شده است.

وی با بیان اینکه قطعاً استخر ورزش بانوان تا قبل از سال جدید راه اندازی و افتتاح می شود، گفت: نصب صندلی ها و اسکوربورد جدید ورزشگاه وحدت آستارا در نظر گرفته شده و پس از استقرار تکنسین ها ایجاد سکوی جدید انجام می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در پروژه های ورزشی این استان خواست و گفت: هیئت های ورزشی باید از ظرفیت خیرین ورزشی یار برای پیشبرد اهداف حوزه ورزشی خود استفاده کنند.

وی بیان کرد: ورزش استان گیلان سرشار از مهارت و استعداد است که همگی در صورت پرورش و حمایت می توانند برای آینده ورزش کشور افتخار کنند.

انتهای پیام