استان ها

دشمن اقدام به دیکتاتوری رسانه‌ای کرده/ بسیج رسانه به دنبال نهضت «جهاد تبیین» است

گیلونا/ لرستان رئیس سازمان بسیج رسانه گفت: دشمن از مهارت خود برای اجرای دیکتاتوری رسانه ای استفاده می کند و با این ابزار مشکلات جمهوری اسلامی را تشدید می کند و بر مردم و مفاهیم اسلامی تأثیر می گذارد.

عباس محمدیان در دیدار هم اندیشی با برخی از فعالان رسانه ای که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی بار دیگر به موضوع مهم و رسانه تاثیرگذار اشاره کردند.

وی ادامه داد: ایشان در دستورات اخیر خود بارها بر موضوع رسانه تاکید کرده اند که نشان از اهمیت این موضوع دارد به ویژه اینکه امروز دشمن یک جنگ بزرگ رسانه ای را علیه ما تدارک دیده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه افزود: دشمن از توان خود برای اجرای دیکتاتوری رسانه ای استفاده می کند و با این ابزار مشکلات جمهوری اسلامی را تشدید می کند و مردم و مفاهیم اسلامی را هدف قرار می دهد.

وی افزود: نکته هدایت عالی در این زمینه اگرچه به قیمت متجاوزان این جنگ پرهزینه رسانه ای تمام شد، اما پرورش مفهوم جهاد واجب شده است.

محمدیان گفت: در این راستا در وهله اول متولیان رسانه این مسئولیت را دارند که در همه عرصه ها وارد میدان شوند و وظیفه تبیین جهاد را بر عهده بگیرند. سازمان بسیج رسانه از ظرفیت های بیشمار رسانه ملی به ویژه نخبگان و اندیشمندان این عرصه برای پیگیری نهضت «جهاد تبیین» استفاده می کند.

انتهای پیام/