استان ها

دنیای امروز به اقتدار و توانمندی ایران اسلامی اعتقاد دارد 

گیلونا / قزوین سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا تلاش کرده ملت‌های مسلمان منطقه مانند بسیج و جمهوری اسلامی ایران را تهدیدی برای منطقه معرفی کند اما در مقابل رئیس‌جمهور آمریکا مورد تمسخر جهانیان قرار گرفت. جهانی که تقابل جمهوری اسلامی و آمریکا را به زیبایی دیده است و توانایی های جمهوری اسلامی و ضعف های آمریکایی ها را می شناسد.

سردار رمضان شریف عصر امروز 9 تیر 1401 در یادواره شهدای روستای آتان ضمن تجلیل از دست اندرکاران این یادواره و برنامه های مشابه گفت: فرمانده معظم کل قوا (ع) استان قزوین به ویژه پس از انتصاب سردار آتانی به عنوان فرمانده، یکی از سپاه های فعال به ویژه در عرصه فرهنگی، تبیین جهاد، سازندگی و محرومیت زدایی، انجام ماموریت های ذاتی سپاه، کمک های مؤمنانه، رسیدگی به خانواده های شهدا مستضعفین معترضین خانواده های محترم شهدا که یاد و خاطره شهدا را در کشور نگه می دارند و این برنامه ها کالای گرانبها و ذخایر الهی ما برای ادامه راه شهداست.

وی گفت: مهمترین و بدیهی ترین خواسته شهدا از ما حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و موفقیت و اقتدار روزافزون این نظام مقدس است که به همت امام راحل و با تلاش و کوشش پایه گذاری شده است. و درایت رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا، همچون خورشید بر زمین می درخشد.

سردار شریف گفت: شهدا از ما انتظار دارند که با اطاعت از انقلاب اسلامی از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنیم و تقریباً در همه وصیت نامه شهدای انقلاب اسلامی رایج است که از ولی امر حمایت کنید زیرا شهدا انتخاب کرده اند. راه و تدبیر در اطاعت از ولی فقیه می بینند و ما در ایام چهل و سوم تجربه کردیم که اگر به وصیت شهدا به شدت عمل کنیم و از ولایت فقیه به معنای شرعی آن حمایت کنیم، پیروزی از آن ماست.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه تصریح کرد: تدابیر فقیه چیزی جز متن آیات الهی قرآن کریم، احادیث و سیره ائمه معصومین، مکتب حیاتبخش پیامبر مهربانی ها نبوده است، لذا صحیح است. و راه دقیق همان راهی است که ما از شهدا آموختیم و در محضر آنها ما زائران و بقیه کاروان شهدا از اقصی نقاط این کشور با مغناطیس دقیق ایمان امام راحل و نه تنها وارد جهاد مقدس شدیم. در دفاع مقدس، ملت ما پیروز شد و سربلند شد، اما در مبارزه با استکبار رهبری آمریکا و صهیونیسم نیز نظام ما موفق بود.

وی با اشاره به سفر تاسف بار رئیس جمهور آمریکا به اسرائیل و عربستان، تصریح کرد: آمریکا تلاش کرده ملت های مسلمان منطقه را علیه ایران بسیج کند و جمهوری اسلامی ایران را تهدیدی برای منطقه معرفی کند اما از سوی دیگر رئیس جمهور آمریکا مورد تمسخر جهانیان است. جهانی که تقابل جمهوری اسلامی و آمریکا را به زیبایی دیده است و توانایی های جمهوری اسلامی و ضعف های آمریکایی ها را می شناسد.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با اشاره به دیدار همزمان روسای جمهور روسیه و ترکیه با رهبر معظم انقلاب، افزود: بیانات حکیمانه، انقلابی و دقیق مقام معظم رهبری در دیدار این دو مقام عالیقدر. از روسیه و ترکیه باعث شد موجی از تحلیل در جهان راه اندازی شود. تلاش آمریکا منزوی کردن جمهوری اسلامی است. در جریان برجام، یک محور قوی علیه آمریکایی ها و صهیونیست ها شکل گرفت. رهبر معظم انقلاب برای اولین بار از اظهارات رئیس جمهور روسیه علیه صهیونیست ها تشکر کردند.

دنیای استکبار در توهم موفق است نه عمل

سردار شریف با تاکید بر اینکه دشمنان در توهم موفق هستند نه در عمل، تاکید کرد: این اقتدار به برکت خون شهداست که جمهوری اسلامی در چهل و سومین سالگرد پیروزی خود این نفوذ و سربلندی را دارد. فضای مجازی و امپراتوری رسانه ای دشمن تلاش می کند جمهوری اسلامی را شکست خورده جلوه دهد، اما مردم فهیم پیرو روند توسعه به خوبی به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی واقفند. پیام ما به شهدا این است که هر سال از انقلاب اسلامی می گذرد به فضل الهی این نظام قدرتمندتر و درختی استوارتر می شود.

وی ضمن اشاره به اظهارات ضعیف صهیونیست‌ها مبنی بر اینکه گزینه‌های نظامی روی میز است، گفت: پیام ما به صهیونیست‌هایی که گاهی از روی ناراحتی اظهارنظر می‌کنند این است که بزرگ‌تر و قدرتمندتر از شما آمریکایی‌ها هستند. شوروی، شیوخ، اهل خلیج فارس بودند، اما شهدا و فرزندان این مرز و بوم عزت شما را حتی در بعد نظامی با اقتدار و با اتکال به قدرت الهی، دست خالی گرفتند.

سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: صهیونیست ها در صدد تهدید جمهوری اسلامی هستند اما در مجالس شهدا به آنها می گوییم اگر اشتباه کنید چنان درسی خواهید گرفت که 27 هزار کیلومتر را برای همیشه از دست خواهید داد. را اشغال کرده اند. ما 43 سال تجربه در جنگ و نبرد با شما داریم و جنگ 33 روزه با لبنان ثابت کرد که گنبد آهنین شما کار نمی کند و اخیراً به دلیل تقویت ما به گنبد سایبری آهنین روی آورده اید و قدم به قدم عقب نشینی می کنید. گنبد آهنین به این معنی است که هر روز از سوی جبهه مقاومت در حوزه فناوری اطلاعات تهدید می شوید.

به گزارش روابط عمومی سپاه صاحب الامار (عج) استان قزوین، سردار شریف افزود: مجموعه ناامنی هایی که در سرزمین های اشغالی وجود دارد حکایت از عرضه و توانمندی صهیونیست ها دارد. ما بارها صهیونیست ها را در چند جبهه آزمایش کرده ایم.

وی با اشاره به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، گفت: با همه مشکلاتی که وجود دارد باید در نظر داشت که باید به توانایی های فرزندان این مرز و بوم نگاه کرد چرا که اراده آهنین ملت ایران این است. راه رو به جلو، درست مثل وصیت شهدا. بنابراین در این مسیر باید از کارآفرینان عرصه اقتصادی تجلیل شود و مسئولان برای رزق و روزی مردم دست به دست هم دهند و مطمئناً زمانی که ما قدرت بزرگی برای جهان اسلام باشیم شهدا از ما خشنود خواهند شد. نجات سوریه، عراق، یمن و فلسطین الهام‌بخش انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام