استان ها

دهه شصتی‌های یزد با بحران بیکاری روبرو هستند

به گزارش خبرگزاری یزد آنلاین، عماد تشکری در مراسم افتتاح ساختمان کانون کارگران بازنشستگان استان یزد گفت: است.

وی ادامه داد: این جهش جمعیت در آینده نزدیک وارد سن بازنشستگی می شود و سازمان بازنشستگی باید آینده نگر باشد. این افراد به ویژه در استان یزد به دلیل شاغل بودن در واحدهای تولیدی و انجام کارهای سنگین و زیان آور در حال بازنشستگی پیش از موعد هستند. قطعا باید برای این قشر برنامه درمانی و بازنشستگی در نظر گرفته شود.

تشکری با تاکید بر اینکه توسعه و رشد اتحادیه ها و تشکل ها ملاک توسعه کشورهاست، خاطرنشان کرد: همه جا از توسعه و خصوصی سازی و تشکیل دولت رفاه، استفاده و حمایت از تامین اجتماعی و خدماتی صحبت می کنیم که یک کشوری که به بازنشستگان ارائه می دهد معیارهای ارزیابی هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید از مهارت کارفرمایان در حوزه مسکن استفاده شود، خاطرنشان کرد: چندین سال است که انجمن صنفی کارفرمایان استان طرحی را برای ساخت مسکن کارگران ارائه کرده است که امیدوارم با برنامه دولت برای مسکن تلفیق شود. ” کارگران استان مسکن ایجاد کرده اند.

تشکری در پایان گفت: فعالیت انجمن های صنفی و کارفرمایی در حوزه کسب و کار باعث بهبود فضای کسب و کار و همچنین اعتماد کارگران به شرایط کاری آنها می شود و کارفرمایان نیز مطمئن هستند که از نیروی کار سالم استفاده خواهند کرد. .

گفتنی است درویش مدیرکل تامین اجتماعی دکتر در مراسم افتتاحیه ساختمان کانون کارگران بازنشستگان یزد توحیدی فر مدیر کل مدیریت درمان تامین اجتماعی و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهری حضور داشتند.

48