استان ها

دومین جلسه شورای ورزش شهرستان ارومیه برگزار شد

به گزارش خبرگزاری گیلونا آذربایجان غربیبه ریاست عماری فرماندار ارومیه دومین جلسه شورای ورزش شهرستان ارومیه در سالن جلسات فرمانداری ارومیه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه پنج مصوبه از جلسه اول شامل «پیشنهاد نامگذاری یک روز به عنوان ورزش در ادارات» و «دو جلسه ورزشی برای هماهنگی روسای ادارات با یکدیگر» و همچنین ماهانه «دو جلسه استخر برای روسا» ارائه شد. بخش “کنترل و پیگیری شد.

علیمردان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه سپس با ارائه آماری از وضعیت ورزش شهرستان ارومیه و وضعیت سالن ها و اماکن ورزشی از ادارات خواست تا به مسائل ورزشی و قشر جوانان توجه بیشتری داشته باشند. این مسائل در جامعه بسیار مهم است.

در ادامه این جلسه معاون فرماندار ارومیه زرفروش با بیان اینکه دستگاه ها تمامی مصوبات را رعایت می کنند گفت: با آنها مکاتبه خواهیم کرد تا ضمن حمایت از برگزاری مسابقات بین کارکنان، سالن های ورزشی ادارات و نهادهای دولتی را به ورزش و جوانان معرفی کنند. ادارات و سازمان های دولتی

نمایندگان نهادهای حاضر در این جلسه نیز به بیان نظرات، خواسته ها و درخواست های خود پرداختند.

photo_2023-01-05_20-35-31

غلامحسین عماری فرماندار ارومیه با اشاره به حمایت از ورزش در همه اقشار و اقشار جامعه گفت: ورزش نقش مهمی در زندگی همه اقشار دارد.

وی گفت: پشت میز نشینی و برخی رفتارهای نادرست باعث آسیب به سلامت افراد به ویژه سلامت کارکنان می شود و در این راستا پیشنهاد می کنم هفته ای یک روز تمرینات صبحگاهی را به میزبانی یکی از دستگاه ها در هر برنامه تنظیم کنیم. بنابراین همه مدیران را همراهی کنیم.» ما با هم گام های بیشتری در رابطه با ورزش همگانی برمی داریم.

فرماندار ارومیه ادامه داد: با معرفی مشاور ورزشی و رابط در ادارات موافق هستیم و استانداری به ویژه در ورزش و جوانان با توجه به اینکه زمان ورزش بین اقشار را افزایش می دهد، تمهیدات یا تعاملی با ادارات انجام داده است. جوانی جمعیت و سلامت افراد بخشی از سیاست های نظام است.

عماری بیان کرد: باید چاره ای برای مشارکت مردمی در ورزش و اطلاع رسانی اندیشیده شود و پیگیری و اجرای مصوبات نیز مورد توجه قرار گیرد.

عماری گفت: باید به ورزش و سیاست گذاری در این حوزه بیشتر توجه شود و در این راستا استاندار نیز از برنامه ها و پیشنهادات ورزشی حمایت خواهد کرد.

وی افزود: ارومیه به عنوان مرکز استان میزبان اکثر مسابقات ورزشی است که باید مورد تقدیر و تشکر همه دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی قرار گیرد.

فرماندار ارومیه ادامه داد: 30 درصد دانش آموزان این شهرستان در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند که آماری در خور توجه است.

در دومین جلسه شورای ورزش شهرستان ارومیه که به ریاست فرماندار ارومیه و با حضور علیمردان رئیس ورزش و جوانان این شهرستان به عنوان دبیر جلسه برگزار شد، نمایندگان دستگاه ها و ادارات دولتی حضور داشتند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه به آن رای دهید و رای مخالف