استان ها

دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه قشم

به گزارش گیلونا از قشم، افشار فتح الهی در دیدار صمیمانه با فرمانده نیروی دریایی 112 ذوالفقار قشم گفت: تامین امنیت این منطقه راهبردی توسط نیروهای غیرمسلح برای کشور باعث افتخار است. سپاه..»

وی با تاکید بر ظرفیت های اقتصادی قشم افزود: این منطقه دارای قابلیت های فراوانی به ویژه در زمینه تولید و صادرات محصولات داخلی است که می تواند نقش بسزایی در اقتصاد و مبادلات ارزی کشور داشته باشد.

فتح الهی ادامه داد: قدرت اختلاف نیروهای نظامی ایمان و تعهد آنهاست.

فتح الهی قدرت نظامی و دلیل تفاوت نیروهای نظامی ایران با نیروهای نظامی سایر کشورها را در ایمان و تعهد آنها دانست و ادامه داد: نیروهای نظامی ما همواره برای حفظ استقلال و امنیت در صحنه حضور کامل داشته اند. و تمامیت ارضی ایران».

رئیس سازمان منطقه آزاد قشم همچنین به توان نظامی سپاه اشاره کرد و گفت: دشمن نمی تواند در عرصه جنگ نظامی با ما مقابله کند و به همین دلیل به جنگ فرهنگی و اقتصادی روی آورده اند و باید برنامه ریزی کنیم. بیشتر. با دقت در این معنا».

لازم به ذکر است افشار فتح الهی رئیس سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز شنبه 7 دی 1400 با دومین فرمانده سپاه پاسداران اسکندر میرشکاری نسب فرمانده نیروی دریایی رزمی نیروی دریایی 112 ذوالفقار (ندسا) در قشم به همراه جمعی از فرماندهان سپاه قشم و سران سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کردند.

48