استان ها

رئیسی فردا به سمنان می‌آید + برنامه‌های رئیس‌جمهور و وزرا

گیلونا/ سمنان استاندار سمنان از سفر حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به این استان خبر داد.

سید محمدرضا هاشمی در گفت وگو با گیلونا، اظهار کرد: رئیس جمهور فردا ۱۳ آبان ماه به سفرهای استانی خود به سمنان ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه مراسم استقبال از رئیس جمهور صبح فردا برگزار می شود، افزود: این سفر با حضور رئیس دولت سیزدهم در هیئت مدیره استان در سالن استانداری سمنان به پایان می رسد.

استاندار سمنان از برگزاری نشست خبری دکتر رئیسی با خبرنگاران سمنان خبر داد و تصریح کرد: در ادامه دیدار با نخبگان استان سمنان از دیگر برنامه های رئیس جمهور است.

وی همچنین از سفر نمایندگان رئیس جمهور به شهرستان های این استان خبر داد و گفت: دکتر مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور به نمایندگی از رئیس جمهور به شهرستان میامی سفر می کند. وزیر دادگستری نیز به نمایندگی از دکتر رئیسی به آرادان و گرمسار سفر خواهد کرد.

استاندار سمنان از سفر دکتر عین اللهی وزیر بهداشت به شهرستان دامغان خبر داد و خاطرنشان کرد: دکتر ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی نیز به نمایندگی از شهرستان های سرخه و مهدیشهر حضور خواهند داشت. رئیس دولت سیزدهم

وی از بازدید دکتر فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهرود گفت: همچنین وزیر راه و شهرسازی به نمایندگی از رئیس جمهور از مناطق شهرستان سمنان بازدید خواهد کرد.

انتهای پیام