استان ها

روند اجرایی طرح نهضت ملی مسکن شهر جدید بهارستان نسبت به برنامه زمان‌بندی قابل قبول است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان: روند اجرای طرح نهضت مسکن جدید شهر جدید بهارستان با رعایت زمان بندی قابل قبول است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با حضور در محل اجرای طرح ملی نهضت مسکن در شهر جدید بهارستان، ضمن بازدید از روند اجرای این پروژه، در دیدار با جمعی از انبوه سازان مسکن آنلاین و سازندگان، اجرای مطلوب و مطابق جدول زمانبندی طرح نهضت ملی مسکن استان را در اولویت قرار داد.

به گزارش خبرگزاری گیلونا از اصفهان علیرضا قاریقوران مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، سید محسن طباطبایی مدیرعامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از سازندگان از روند اجرای نهضت مسکن جدید شهر جدید بهارستان و فیزیک پیشرفت این شهر بازدید کردند. پروژه

در این بازدید مسائل و مشکلات اجرایی آماری و در نشستی با جمعی از سازندگان و انبوه سازان طی بررسی موانع، راهکارهای عملی برای تسریع در اجرای این پروژه ارائه شد.

در این جلسه با قرائت صورتجلسه جلسه قبل موارد به تفصیل و تفصیل پیگیری و موضوعاتی که نیاز به تصویب هیئت مسکن داشت احصاء شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان پس از استماع مطالبات مطرح شده از سوی نمایندگان سازندگان و انبوه سازان مسکن گفت: روند اجرای طرح نهضت مسکن جدید شهر جدید بهارستان از روند قابل قبولی برخوردار است. وضعیت با توجه به برنامه

وی با تاکید بر اینکه بخشی از طرح پیش بینی شده برای این شهرستان در دست ساخت و اجراست، گفت: گام دوم این پروژه یکی از اولویت های کلیدی است که باید تسریع شود.

قاری قرآن این نشست را ششمین جلسه بررسی پیشرفت فیزیکی و رفع مشکلات طرح جدید نهضت ملی مسکن شهر جدید بهارستان دانست و اذعان داشت: هدف از برگزاری این جلسات هماهنگی برای حل کلیات مربوط به طرح نهضت ملی مسکن، اما برای رفع برخی مشکلات فنی باید جلسات تخصصی با فاصله زمانی کوتاه‌تر و در مجموع مستمر برای رفع مشکلات برگزار شود.

وی گفت: در این جلسه بحث مصرف برق این پروژه در شهر جدید بهارستان مطرح و به منظور تسریع در آن برنامه ریزی و تصمیم گیری شد.

گفتنی است در این جلسه مباحث و مباحثی در خصوص خدمات زیرساخت، مهندسی سیستم، آزمایشگاه فنی مکانیک خاک، روند اجرای قرارداد و زمان بندی مطرح و بررسی ها و برنامه ریزی های لازم برای رفع مشکلات انجام شد.

اسکرین شات_20221118-194945_Chrome

اسکرین شات_20221118-194645_Chrome

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 به آن رای دهید و 0 رای مخالف