استان ها

شهرداران تازه‌نفس مناطق تبریز را بیش‌تر بشناسید

به گزارش گیلونا تبریز، مهدی یوسفی معاون هماهنگی امور شهرداری تبریز امروز از سوی یعقوب هوشیار شهردار تبریز برای حضور در شهرداری های مناطق 6 گانه و ابلاغ احکام شهرداران جدید منصوب شد. .

اولین منطقه شهرداری منطقه یک تبریز بود که به افتخار اکبر پورخردمند شهردار سابق این منطقه حمید شاهوردی به عنوان شهردار جدید اعطا شد.

شاهوردی شهردار سابق منطقه 9 و معاون سابق شهرسازی و معماری مناطق 3 و 5 بود.

شهرداری منطقه 2 نیز در مدیریت کلان خود دستخوش تغییر شده و موسی علیپور زنوزی قهرمان این منطقه مهم تبریز شده است.

در مراسمی که امروز در شهرداری منطقه 2 برگزار شد، از زحمات حسین علی باف که به تازگی مدیریت منطقه را به عنوان معاون اداری مالی برعهده گرفته بود، قدردانی شد.

موسی علیپور زنوزی دارای معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 6 تهران، سرپرست اداره تعالی سازمانی شهرداری تهران، سرپرست حوزه املاک و مستغلات شهرداری تهران، معاونت خدمات شهری شهرداری تهران است. خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 تهران و شهرداری منطقه 1 تهران شهرداری منطقه 19..

معاونت حقوقی شهرداری منطقه 19 تهران، مشاور حقوقی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تبریز، مشاور حقوقی و مدیر قرارداد شرکت کود شهرداری تبریز و نماینده شهرداری تبریز در تشکل های مردم نهاد استان آذربایجان شرقی از دیگر اسناد شهردار جدید منطقه 2 تبریز است.

اکبر پورخردمند نیز از امروز سکان هدایت شهرداری منطقه 3 تبریز را برعهده گرفت و از زحمات یعقوب وحیدکیا شهردار سابق این منطقه قدردانی شده است.

پورخردمند یکی از چهره های شناخته شده شهرداری تبریز است که شهرداری منطقه یک، مشاور برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز و شهرداری منطقه 7 را در برنامه درسی خود دارد.

سیاوش فتح اللهی منتخب یعقوب هوشیار برای شهرداری منطقه 5 است که امروز با حضور مهدی یوسفی به عنوان شهردار جدید این منطقه معرفی شد و از زحمات میرعلی اصغر نساج شهردار سابق این منطقه قدردانی شد.

از مهم ترین سمت های مدیریتی که سیاوش فتح اللهی در شهرداری تهران بر عهده داشته است می توان به شهردار منطقه یک، مدیر کل شهردار، شهردار منطقه 2 و معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه 10 اشاره کرد. تهران.

محمدعلی سلیمی نیز امروز با برگزاری مراسم معارفه و تجلیل، سمت خود را در شهرداری منطقه 7 تبریز به محمد رشتبری اعطا کرد. رشتبری که اکنون به عنوان شهردار منطقه 7 تبریز فعالیت می کند، پیش از این معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 5 تبریز بوده است.

موسی زارعی امروز با حکم شهردار تبریز به عنوان شهردار جدید منطقه 10 منصوب و معرفی شد و از زحمات حسن گنجی در این منطقه تجلیل شد.

در صورتجلسه موسی زارعی معاون مالی و اقتصادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، مدیر اداری شهرداری منطقه 10، بازرس شهرداری منطقه 5، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز آمده است. ، معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه 5، معاونت خدمات شهری منطقه 7 و مدیر پارک بزرگ تبریز به چشم می خورد.

48