استان ها

شهید مطهری بهترین الگو برای معلمان است

گیلونا/ فر فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: شهید مطهری بهترین شاخص و الگو برای معلمان است.

سردار یدالله بوعلی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش فارس ضمن تبریک روز معلم گفت: تبیین زوایای مختلف شخصیت این شهید والامقام برای جامعه فرهیخته فرهنگیان باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد. و کسانی که در آموزش و پرورش نقش دارند.

به نقل از سپاه فجر بوعلی گفت: آموزش و پرورش و معلمان یکی از ارکان اساسی و موثر در تربیت شخصیت نوجوانان و نسل های جوان کشور هستند و تلاش و کوشش این قشر فرهیخته جای تقدیر و تشکر دارد.

استاد مرتضی مطهری ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهید والامقام گفت: تبیین زوایای مختلف شخصیت این شهید والا مقام برای جامعه فرهیخته فرهنگیان باید مورد توجه مسئولان و دست اندرکاران آموزش و پرورش قرار گیرد.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اهمیت و ضرورت مطالعه آثار شهید مرتضی مطهری گفت: سبک زندگی این شهید والامقام و آثار فاخر این استاد فرهیخته بهترین شاخص و الگو برای اساتید و معلمان است. .

بوعلی با اشاره به نتایج درخشان و موثر طرح هایی از جمله کمک آموزشی به دانش آموزان نیازمند استان فارس گفت: بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی با هم افزایی و تعامل با جامعه فرهنگی و دانش آموزان زمینه های موفقیت است. این همکاری و موفقیت را در استان فارس در اجرای طرح توکاد شاهد بوده ایم.

انتهای پیام/