استان ها

صدور هشدار زرد باد شدید در پایتخت / تهرانی‌ها فردا مراقب باشند

هشدار باد زرد شدید در پایتخت/ تهرانی ها مراقب فردا باشند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار وزش باد شدید زرد در پایتخت خبر داد و گفت: پایتخت نشینان به احتمال سقوط اجسام، ساختمان های نیمه کاره و شکستگی فرسوده توجه کنند. درختان فردا پنجشنبه 17 ژوئن.

به گزارش خبرگزاری گیلونا تهران؛ حامد یزدی آنلاین شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره صدور اخطاریه زرد هواشناسی اظهار داشت: بر اساس گزارش هواشناسی فردا پنجشنبه 17 خردادماه وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.

یزدی آنلاین با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید در مناطق مستعد گرد و خاک به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان تهران گفت: در این راستا به شهروندان توصیه می شود از استحکام سازه های موقت اطمینان حاصل کنند.

وی همچنین نسبت به پارک خودروها در مجاورت سازه های موقت و نیمه کاره هشدار داد و گفت: تردد در فضای باز برای افراد آسیب پذیر توصیه نمی شود و احتیاط در تردد به ویژه در جاده های کویری توصیه می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه وقتی اخطار زرد می دهیم باید نسبت به شکستن درختان فرسوده حساسیت بیشتری داشته باشیم، گفت: به همه کارفرمایان و صاحبان ساختمان های نیمه کاره توصیه می شود توجه لازم را داشته باشند. سقوط اجسام و همچنین احتمال آسیب به سازه های موقت جهت جلوگیری از وقوع حادثه ناگوار در این منطقه اقدامات لازم را انجام دهد.

انتهای پیام/