استان ها

طرح« نذر سلامت 2» توسط هلال احمر قزوین اجرایی شد

به گزارش خبرگزاری گیلونا از قزوین ؛ نادر میرزایی در خصوص اجرای این طرح گفت: طرح نظر سلامت 2 به منظور کاهش چرخه انتقال ویروس کرونا در قزوین اجرا شد.

وی اظهار داشت: 60 ایستگاه سلامت با مشارکت 235 نفر از اعضای داوطلب جوان هلال احمر از ابتدای محرم در سراسر استان قزوین با هدف تلفیق و اجرای پروتکل های بهداشتی در مراسم مذهبی محرم در این طرح خدمات ارائه می دهند.

میرزایی گفت: آشنایی جوانان استان با شخصیت انسان دوستانه امام حسین (ع) و همرزمانش با وفاداری و آگاهی از اهداف و برنامه های جمعیت هلال احمر از دیگر اهداف این طرح در ایام محرم است.

222

وی یادآور شد: این پروژه با توجه به وضعیت کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا و همچنین مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اجرا شد و ما در تلاش هستیم تا به اهداف ایجاد شده با همکاری مردم “.

میرزایی گفت: در رای گیری طرح سلامت ، خدمات مختلفی همراه با خادمان حسینی ارائه می شود ، از جمله دماسنج و غربالگری افراد دارای علائم در ورودی هیئت ها ، همکاری در علامت گذاری برای تعیین فاصله عزاداران ، کمک به ضدعفونی محل برگزاری مراسم. قبل از مراسم پس از پایان برنامه ، به عزاداران دستور داده می شود که فاصله 2 متری را رعایت کنند ، ماسک عزاداری را بررسی کرده و در هر برنامه توسط اعضای آموزش دیده توصیه های بهداشتی لازم را به عزاداران ارائه دهند.

22 - کپی

به گفته معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قزوین ، طرح “نذر سلامتی 2” تا پایان برنامه های عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در استان قزوین.