استان ها

فرماندهی انتظامی مظلومانه مورد حمله آشوبگران قرار گرفته است

به گزارش خبرگزاری گیلونا؛ سردار محمدعلی نظری در نشست جمعی از اعضای شورای تامین استان به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: نیروهای مسلح با فرماندهی سردار سپهبد قاسم سلیمانی در میدان هستند.

وی همچنین گفت: با وجود اینکه در روزهای اخیر نیروهای پلیس به ناحق مورد هجوم اغتشاشگران قرار گرفته اند اما از امنیت مردم و بیت المال دفاع کرده اند و این نشان می دهد که دفاع همچنان پابرجاست و راه شهادت باز است. ”

سردار نظری فردی که به اموال عمومی آسیب می زند و حریم مقدس قرآن و اهل بیت(ع) را زیر سوال می برد و به پرچم جمهوری اسلامی توهین می کند، نشانه نفرت از نظام و اسلام است، گفت: اسلام ناب با استثمار و استکبار مخالف است، دشمن هست و جنگ و دفاع و ظلم ادامه دارد.

استاندار کرمان نیز در آن دیدار با بیان اینکه نیروهای مسلح از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون همواره در خط مقدم درگیری های داخلی و اختلافات قومیتی، دفاع مقدس، فتنه ها و بلایای طبیعی قرار داشته اند، یادآور شد: با یادآوری خیر و برکت. روزها، اما بدیهی است دشوار است. این ما را مصمم به ادامه می‌دهد. دفاع بسیجیان و رزمندگان ما عجیب و سخت بود.

استاندار کرمان تاکید کرد: سربازان با اخلاص، فداکاری و اطاعت از حاکم وقت در دفاع از میهن شرکت کردند، مثمر ثمر بودند و به اهداف خود نرسیدند.

او ادعا کرد که اخلاص، ایمان و تقوا; کمک کرد که دست خدا روی بسیجیان بود و همه سختی ها را پشت سر گذاشتند. تکلیف گرایی ملت ایران به اتفاقی منجر شد که ما را در دنیا سربلند کرد.

48