استان ها

نایب‌قهرمانی نیشابور در مسابقات فوتسال منطقه ۸ دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از نیشابور، اولین دوره مسابقات فوتسال کارکنان و اساتید منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی واحد (استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی) با قهرمانی به پایان رسید. تیم های دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد و فوتسال دانشگاه های نیشابور و مشهد به ترتیب دوم و سوم شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور در این باره به خبرنگار آنا گفت: در این مسابقات که با حضور هفت تیم از واحدهای منطقه 8 به میزبانی دانشگاه آزاد مشهد آغاز شد، تیم نیشابور توانست با شکست مواجه شود. تیم های دانشگاه های تربت جام، علوم پزشکی مشهد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به دیدار نهایی این مسابقات راه یافتند. اما در دیدار پایانی با نتیجه 3 بر یک تیم جوان و یکدست دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد مغلوب شد و به مقام دوم این مسابقات بسنده کرد.

علی مدنی افزود: حسین شهرآبادی مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور مربیگری و سرپرستی تیم نیشابور را بر عهده داشت. پس از پایان مسابقات، اعضای تیم این واحد دانشگاهی در اقدامی فرهنگی و معنوی با کسب جام دوم و به همراه علی عباسپور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، بر مزار شهدای گمنام این دانشگاه ها حضور یافتند. به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و خود را مدیون از خودگذشتگی شهدا دانستند.

وی بیان کرد: تیم دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با شکست تیم دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

انتهای پیام/4121/4062/