استان ها

نظارت دقیق بر قیمت مسکن و خودرو در بازار

گیلونا / مازندران امام جمعه نور بر لزوم وحدت مسئولان در مبارزه با فساد اقتصادی و اداری تأکید کرد و گفت: باید قیمت مسکن و اتومبیل موجود در بازار با دقت کنترل شود.

حجت الاسلام قنبر علی احمدی در خطبه های نماز جمعه سیاسی خود اظهار داشت: یکی از صفات پرهیزگار عزت داشتن صفات شریف است.

وی افزود: صفت نیکوکاری به معنای نشان دادن نوعی طبیعت بی دغدغه است که دیگران را تحت تأثیر خود قرار می دهد و چنین فردی پرهیزگار است و به دنبال انتقام ، تقابل و افتخار مؤمن و همسایه خود نیست و اگر چنین باشد خطایی که می تواند به راحتی انکار شکایت شما ناکامی است.

امام جمعه شهر نور گفت: اولین ذیحجه در سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه کریمه اهل بیت و یازدهم ذیقعده در روز میلادا با خوشبختی سرپرستمان امام رضا ( as) که برای یک دهه افتخارآمیز است ممنوع است ، حتی در دوره جاهلیت ، آنها در این ماه دست از جنگ و جنگ کشیدند.

احمدی با تأکید بر اینکه تمام توجه استکبار جهانی به جایگاه دختران ، زنان و مادران که عنصر اصلی خانواده است آسیب رسانده است ، افزود: بهترین راهکارها برای مقابله با این فکر تقویت محیط های اخلاقی و خانوادگی است و جامعه و ترویج یک ازدواج آسان. ” است.

وی اظهار داشت: بنیان خانواده باید اخلاق ، ادب و معنویت باشد و برای زنان جامعه ، عفاف و حجاب باشد.

امام جمعه نور یادآور شد: “امروز تمام تلاش دشمن برای نابودی خانواده در سایه انحراف و ابتذال است”.

احمدی ادامه داد: مشکل اقتصادی در محیط خانواده قابل حل است اما اگر مبانی اخلاقی و آموزه ای (نماز ، ارزش های دینی ، عفاف و حجاب) نقض شود ، مرگ یک خانواده مطمئناً در آن روز فرا خواهد رسید.

وی گفت: صداقت و عشق دو عنصر قدرت خانواده در سایه ارزشهای الهی است.

امام جمعه نور گفت: امروز بزرگترین چالش در امر به معروف و نهی از منکر ، عدم حجاب و بارهای ناشایست است.

وی ادامه داد: بزرگترین انحراف در این منطقه عدم حجاب و بارهای ناشایست ، سگ های ولگرد و الکل است.

احمدی با تأکید بر اینکه متأسفانه اردوگاه تبلیغاتی اردوگاه فعالی نیست ، گفت: همه ما وظیفه داریم وارد اردوگاه بویژه سازمان و دفتر تبلیغات و سایر نهادها شویم و در کنار مردم باشیم. ، تا شاهد مبارزه با انحرافاتی باشیم که امروز اتفاق می افتد. ”

امام جمعه نور گفت: ما شاهد فروپاشی قدرت آمریکا و از دست رفتن قدرت نرم آمریکا هستیم و خاطرنشان کرد: با جنایتی که در آمریکا رخ داد ، موضوع نژادپرستی به گونه ای مطرح شده است که شاهد تظاهرات هستیم. در 50 کشور جهان نمادهایی همچون مجسمه های کریستوفر کلمب ، جورج واشنگتن و غیره که از نژادپرستی ، اعلام استقلال در برخی شهرها و زمزمه جدایی برخی ایالت ها سخن می گفت ، حرکاتی هستند که به طور فزاینده ای به نزول ابرقدرت آمریکایی نزدیک می شوند.

وی ادامه داد: “اگر روزی ایالات متحده مشكلی را مطرح كرده و می خواست كشورها را قانع كند ، آسان خواهد بود ، اما امروز كسی به آنها و دولت آمریكا گوش نمی دهد.”

امام جمعه نور افزود: مسئولان مازندران باید همه با رویکرد وحدت و انسجام جامع برای مقابله با فساد و فساد اقتصادی در ادارات و سازمانها روی صحنه بیایند و این وضعیت که امروز شاهد آن هستیم قابل قبول نیست.

وی ضمن تبریک روز شرکت ها ، صنعت و معدن ، گفت که می خواهم قیمت دارایی ها را بیشتر نظارت کنم ، گفت: اگرچه قیمت خانه در کشور ، ماشین ها ، زمین و کالاها شایع است. اما ایده اصلی باید باشد و نظارت در شهرها دقیق باشد.

انتهای پیام