استان ها

نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در برج آزادی تهران

به گزارش گیلونا قشم، حامد بی آزار در حاشیه بازدید از جشنواره دستاوردهای مردم جزیره (شهریما) در مجموعه نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد قشم، با اعلام این خبر گفت: تشکیل کارگروه تخصصی با هدف ارتقای فعالیت های نمایشگاهی و ساماندهی متخصصان. برگزاری نمایشگاه در جزیره قشم یکی از برنامه های در دستور کار است.

وی ادامه داد: علاوه بر این مذاکرات مقدماتی برای پیوستن نمایشگاه بین المللی قشم به انجمن تخصصی شرکت های نمایشگاهی کشور انجام شده که امیدواریم در آینده نزدیک محقق شود.

معاون شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران افزود: معرفی مهارت ها و توانایی های فرهنگ اصیل و هنرهای بومی ساکنان جزیره قشم همزمان با برگزاری نمایشگاه های بین المللی در کشورهای هدف از جمله برنامه هایی است که نیازمند تمهیدات لازم برای اجرای آن

بی‌آزار با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های مختلف، تاکید کرد: جزیره زیبای قشم در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع دستی و گردشگری از قابلیت‌های بسیار بالایی برخوردار است و بی‌تردید برگزاری نمایشگاه‌های مختلف به‌ویژه نمایشگاه‌های تخصصی، بستر مناسبی برای معرفی ظرفیت‌ها است. و ظرفیت در جزیره

عضو هیئت مدیره مجموعه برج آزادی تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با هماهنگی و همکاری منطقه آزاد قشم در آینده نزدیک شاهد برپایی نمایشگاهی از صنایع دستی و صنایع دستی ساکنان جزیره قشم در مجموعه برج آزادی تهران باشیم. سازمان.

48