استان ها

نمایندگان تنیس شمال غرب تهران، قهرمان رقابت‌های تور جهانی زیر ۱۸ سال

به گزارش خبرگزاری گیلونا تهران ؛ در فینال بخش انفرادی مردان ، علی یزدانی و سامیار الیاسی برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم رفتند که در پایان ست اول ، سامیار الیاسی موفق شد 5-7 مقابل حریف خود به پیروزی برسد.

سپس علیرضا یزدانی با عقب نگه داشتن ست دوم این مسابقه ، با نتیجه 7-6 مقابل الیاسی به پیروزی رسید تا نتیجه نهایی این مسابقه در ست سوم به تساوی کشیده شود.

سرانجام با ست سوم ، الیاسی ورزشکار شمال غرب توانست علی یزدانی را با نتیجه 2-6 شکست دهد و یزدانی را به عنوان قهرمان این مسابقات معرفی کند. بنابراین ، امیرعلی قوام و نماینده ترکیه به طور مشترک اشخاص ثالث بودند.

در قسمت دو نفره ، پسران تیم های سامیار الیاسی-علی یزدانی قهرمان شدند ، زوج کسری رحمانی-امیرعلی قوام عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.

علاوه بر این ، دیدار پایانی بانوان بین ماندگار فرزامی و مشکلات الزهرا صافی برگزار شد و در نهایت صافی با برتری 2-0 حریف خود را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. فرزامی نیز نایب قهرمان شد. رومینا زینالی و پرنیا رکن آبادی سومین عنوان مشترک خود را کسب کردند.

حتی در قسمت دو نفره نیز تیم های تاریخی فرزامی-رومینا زینالی قهرمان شدند و تیم ترکیه عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

photo_2021_08_02_00_03_38_2_

این مسابقات که از 23 مرداد با حضور بیش از 100 تنیسور در زمینهای مجموعه ورزشی 22 بهمن اصفهان آغاز شد ، با فینال و معرفی بازیکنان برتر به پایان رسید.

نمایندگان تنیس در شمال غرب استان تهران:

Solo Guys: Hero

ار سامیار الیاسی (ورزشکار شمال غربی)

پسران دو: قهرمان

ا سامیار الیاسی ، علی یزدانی

دختران انفرادی: قهرمان و نایب قهرمان

ک مشکلات الزهرا صافی

ماندگار فرزامی

دختران دوقلو: قهرمان

ماندگار فرزامی ، رومینا زینالی

دختران همه نمایندگان منطقه شمال غرب تهران هستند.