استان ها

واژگونی تانکر و نجات معجزه آسای راننده در شیراز

گیلونا / فارس با تلاش آتش نشانان ، راننده جوانی که در داخل محفظه پیچیده تریلی واژگون در جاده شیراز – کوار گرفتار شده بود ، از مرگ حتمی نجات یافت.

محمدهای قانع ، رئیس آتش نشانی شهرداری شیراز ، روز شنبه 30 خرداد به خبرنگاران گفت كه این حادثه جمعه 19 ژوئن در بزرگراه شیراز – كوار رخ داد و طی آن دو تانكر به دلایل نامعلوم با هم برخورد كردند و یكی از اتاق ها این وسایل نقلیه تخریب شده و از مخزن جدا شده است.

وی با اشاره به اعزام تیم ها از دو پادگان آتش نشانی در شیراز به محل حادثه گفت: آتش نشانان با تلاش فراوان راننده 40 ساله نفت کش را از قسمت های درهم و برهم اتاق مخزن نجات دادند.

مرگ یک شهروند در یک حادثه

قانع همچنین گفت: ساعت 3:30 بامداد امروز 30 خرداد ماه در پی واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در جاده کمربندی ، قبل از شهر مهدی آباد ، شهروندان با آتش نشانی 125 شیراز تماس گرفتند و ضمن ارائه اطلاعات به این سامانه ، درخواست کردند آنها کمک کردند.

وی با یادآوری اینکه ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز بلافاصله نیروهای آتش نشانی را از ایستگاه 17 به محل سقوط اعزام کرد گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی پژو به دلیل عدم امکان از جاده اصلی منحرف شد.کنترل توسط راننده و واژگون شد ، برخورد کرده بود قطب نیرو سخت است.

قانع با اشاره به محبوس شدن راننده در داخل خودرو گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی صندلی و خودرو ، با استفاده از ابزار مخصوص فرد را از ماشین خارج كرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

فرمانده آتش نشانی شیراز با ابراز تأسف اظهار داشت: در این حادثه راننده خودروی پژو 48 ساله به دلیل شدت جراحات وارده در این حادثه بلافاصله جان خود را از دست داد.

انتهای پیام