استان ها

پیام واقعی رویداد «عصر امید» به مسئولان چه بود؟

سید محمد جواد موسوی در حاشیه دومین انتصاب دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اظهار کرد: عصر امید، دوران بی نظیری است. این رویداد و دانشگاه آزاد اسلامی اکنون 40 سال از عمرش می گذرد و پس از آن تحول جدیدی آغاز می شود.

وی افزود: مخاطبان این مراسم “عصر امید” بیشتر جوانان هستند و بر اساس اعلام گام دوم انقلاب اسلامی، جوانان نشاط را به جامعه تزریق می کنند و پیام این رویداد این است که جوانان با اطمینان، تعهد و علمی بسیاری از مشکلات را در داخل کشور حل خواهند کرد. جهاد


بیشتر بخوانید:

تولید ترکیبات گیاهی برای جلوگیری از مسمومیت از خوراک دام

تولید عایق نسوز صنایع با کیفیت 40 درصد از نمونه های خارجی

تولید از کاشت تا برداشت در 7 روز


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با حضور در غرفه خبرگزاری آنا در نمایشگاه عصر امید گفت: در رویداد عصر امید، دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف حضور داشت. حضور دستیاران مهارتی، کارکنان و دبیرستان ها نشان می دهد که دانشگاه در حال حرکت از آموزش مبتنی بر حافظه به سمت آموزش مهارت محور است که زیرساخت های آن فراهم شده است.

موسوی تصریح کرد: از سوی دیگر حضور فناوری‌ها، مراکز فناورانه، رشد و آزمایشگاه‌های مجهز متعدد در رویداد «عصر امید» به مسئولان کشور این نوید را می‌دهد که می‌توانند روی ظرفیت‌های ایجاد شده در طول 40 سال در آزاد اسلامی حساب باز کنند. دانشگاه.” برای حل مشکلات و نگاه نکردن به خارج از ایران.

وی با اشاره به توانمندی های شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: در شهر کاشمر یک فرودگاه خصوصی وجود داشت و به هوانوردی نیز علاقه مند بودند و اعزام هایی برای پرتاب یا مدیریت پرواز، تعمیر و نگهداری هواپیما و هوانوردی و قبلا جذب کرده ایم. تعداد معینی از دانشجویان در این رشته ها.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر تصریح کرد: کارهایی که در این دانشگاه انجام داده ایم منحصر به فرد است و می توانیم به دانشجویان تحصیلات تکمیلی مدرک تحصیلی بدهیم و طبق تفاهم نامه ای که با دانشکده ها و سازمان هواپیمایی کشوری داریم گواهی گواهی) تایید شده توسط هواپیما.” به دانش آموزان یک کشور اختصاص داده می شود، یعنی دانش آموزان در حین تحصیل این مهارت ها را یاد می گیرند و این زمینه خوبی برای اشتغال آنها است.

انتهای پیام/4078/4062/