استان ها

چهار هزار دانش در استان قزوین ابزار هوشمند برای آموزش مجازی را ندارند

به گزارش خبرگزاری گیلونا از قزوین ؛ روز یکشنبه در مراسمی با حضور جمالی پور استاندار قزوین ، حجت الاسلام جعفری معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) ، حق گویان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ، اصغری مدیرکل آموزش و پرورش ، حیدری ، مدیر کل املاک ، یزداندوست مدیر شعب بانک ملی استان و سایر رهبران اجرایی استان 200 قرص به دانش آموزان نیازمند استان اهدا کرده اند.

حسنعلی اصغری در این نشست گفت: خوشبختانه طی سال تحصیلی گذشته با تعهد خیرین و سازمانهای حمایتی ، بخش مهمی از نیازهای دانش آموزان نیازمند به ابزارهای لازم برآورده شد ، اما هنوز 4000 دانش آموز در استان فاقد ابزارهای لازم برای بازدید از فضای مجازی. ” من هستم.

قرص 35

اصغری افزود: شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی را بر سیستم آموزشی تحمیل کرده است و در این شرایط ما باید هوشمندانه عمل کنیم.

وی افزود: در صورت پایان یافتن همه گیری ویروس کرونا ، امکان بازگشت سیستم آموزشی به دوران قبل از تاج گذاری وجود ندارد ، بنابراین لازم است ابزارهای هوشمند مناسب برای ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان ارائه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین یادآور شد: در حال حاضر امکان آموزش حضوری وجود ندارد ، بنابراین باید عزم جدی تری در استان قزوین شکل بگیرد و خوشبختانه سال گذشته 22700 دانش آموز ابزار مورد نیاز را نداشتند. برای آموزش مجازی. ” این آمار کاهش یافته است.

اصغری گفت: خوشبختانه در سال تحصیلی گذشته با تعهد خیرین و دستگاه های حمایتی ، بخش مهمی از نیاز به ابزارهای هوشمند برای دانش آموزان نیازمند برآورده شده است و در حال حاضر 4000 دانش آموز در استان فاقد تبلت هستند. و ابزارهای هوشمند برای مطالعه در فضای مجازی “.

وی با اعلام اینکه در سال تحصیلی جدید 22 هزار دانش آموز کلاس اولی به جمع دانش آموزان استان اضافه می شوند ، گفت: برخی از این دانش آموزان ممکن است ابزار لازم برای حضور در کلاس های مجازی را نداشته باشند ، بنابراین از خیرین درخواست می کنیم یک تبلت تهیه کنند. مردم همکاری می کنند

قرص 34

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تأکید کرد: “بی شک با توجه به شرایط پیچیده ، این امکان وجود ندارد که یک سیستم بتواند همه مشکلات خود را حل کند و آموزش و پرورش قادر نیست تمام نیازهای خود را برطرف کند. به دلیل وسعت آمار جامعه ، بنابراین همدلی بیشتر لازم است. ” ما داریم.