استان ها

کرایه تاکسی و اتوبوس در ارومیه دوباره افزایش یافت

به گزارش گیلونا آذربایجان غربیناصر سعیدآبادی گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر ارومیه که در شورای تطبیق مصوبات استانداری نیز به تصویب رسید، تعرفه های جدید ناوگان حمل و نقل مسافر شهری اعم از تاکسی، اتوبوس، دفتر تلفن و مینی بوس از روز سه شنبه 3 خرداد ماه تغییر کرد. .

به گفته وی، کرایه‌های جدید توسط کارشناسان فنی و اجرایی در سامانه کارت بلیت اتوبوس‌های شهری به‌روزرسانی شده و با نصب برچسب در ورودی اتوبوس‌ها و علامت‌گذاری در ایستگاه‌های تاکسی و همچنین توزیع کارت‌های جدید کرایه مسیرها، تاکسی‌رانان و شهروندان مطلع شدند. با قیمت های ویژه نرخ های ذکر شده نیز جهت اطلاع عموم در سایت این سازمان به نشانی www.fpt.urmia.ir درج شده است.

به گفته سعیدآبادی، نرخ جدید اتوبوس در مسیرهای شهری با کارت 150 ریال، کرایه نقدی 4 ریال، تاکسی ها حداقل 4 ریال و برای سایر مسیرها به دلیل شرایط خطوط و مسیرها تغییر خواهد کرد. .

وی از شهروندان خواست برای صرفه جویی در وقت و هزینه از کارت بلیت الکترونیکی توزیع شده در تمامی پاسگاه های خیابان عطایی برای پرداخت کرایه اتوبوس های شهری استفاده کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل کالا و مسافر شهرداری ارومیه از شهروندان گرامی خواست در صورت مشاهده عدم رعایت تعرفه های مصوب، در صورت مشاهده هرگونه وضعیت، مراتب را از طریق تماس با سامانه صورت اطلاع دهند تا بررسی های لازم انجام شود. در اسرع وقت خارج

48