استان ها

گوهرکووه تفتان سیستان و بلوچستان تا حدودی اینترنت را به مدت یک هفته قطع کرد

گیلونا / سیستان و بلوچستان اینترنت در بخش گوهركوه تفتان سیستان و بلوچستان بیش از یك هفته است كه قطع شده است و این امر زندگی و تجارت افراد منطقه را مختل كرده است.

قطع وقایع اینترنت و مشکلات آنتن تلفن همراه همیشه یک مشکل طولانی مدت در گوهرخو بوده است که متأسفانه به دلیل عدم توجه رسمی ، این مشکل برطرف نشده است.

مردم منطقه گوهارکووه از عملکرد شرکتهای مخابراتی و شرکتهای زیرساخت ارتباطات سیستان و بلوچستان شکایت کردند و ابراز امیدواری کردند که مسئولان بلافاصله مشکلات موجود در زمینه های ارتباطی و اینترنتی را برطرف کنند.

محمد قلندرزهی ، ساکن منطقه ، اظهار داشت: در پاسخ به اقدامات پیگیری از سوی مردم ، مسئولان گفتند که اپراتوری به نام گوهرکووه ثبت نشده است و مشخص نیست این بخش از مظلومین از کجا می توانند شکایت کنند. “”

وی افزود: بیش از یک هفته اینترنت در ولسوالی گوهارک قطع شده است و هیچ سرویس در واحد خدمات وجود ندارد و این باعث می شود کارت خوان کارت فروشگاه نتواند کار کند و در این حالت نیاز به انتقال وجه بیشتر است ، بنابراین ممکن است گسترش یابد. بحث در مورد بیماری و گرفتن آموزش مجازی در زمینه تاج نیز مختل شده است.

احمد میربلوچزهی همچنین اظهار داشت: “در جایی که تالار گفتگوی تلفن همراه وجود دارد ، مردم با مشکلات کمتری روبرو می شوند ، اما بیشتر ساکنان منطقه گوهارکووه خدمات اینترنتی ندارند و همچنین ارتباطات تلفنی قوی و باکیفیتی ندارند.”

محمدحسن آجبری ، استاندار استان تفتان نیز گفت: “امکان استفاده از اینترنت و ارتباطات تلفنی یکی از دغدغه های مردم منطقه است.”

محمدحسن آجباری خاطرنشان کرد: نبود قلاب و سایت های تلفن همراه گوهرخو باعث شده است تا سالها مردم منطقه از خدمات این اداره محروم شوند.

شهردار تفتان افزود: در حومه تفتان ، چا احمد ، نغیر و گوهرخوه باید به درخواست مردم برای حل مشکلات قطع اینترنت و ارتباط تلفنی ناکافی پاسخ دهیم. “

انتهای پیام