استان ها

۱۸ روستای شهرستان دشتیاری متأثر از سیل هستند

گیلونا/ سیستان و بلوچستان بارندگی شدید روزهای اخیر در شهرستان دشتیاری خسارات زیادی به زیرساخت های این شهرستان وارد کرده است.

به گزارش گیلونا، بارندگی شدید روزهای اخیر در شهرستان دشتیاری خسارات زیادی به زیرساخت های این شهرستان وارد کرده است.

بر اثر بارندگی شدید در جنوب سیستان و بلوچستان بیش از 18 روستای دشتیاری در محاصره قرار دارند و 80 درصد راه های روستایی این شهرستان آسیب دیده است.

معاون فرماندار شهرستان دشتیاری در این خصوص افزود: روستاهای ریپگز، رمدان، روغم، کلانی و مجتمع سهیل از توابع دو قطعه مرکزی و باهوکلات به راه های روستایی آسیب رسانده و تردد به روستاها امکان پذیر نیست و امداد رسانی می شود. مورد نیاز است . داشتن.

رئیس شورای اسلامی بخشداری باهوکلات نیز در گفت وگو با گیلونا، اظهار کرد: بر اثر بارندگی های شدید در روزهای اخیر، زیرساخت های روستایی دهستان باهوکلات آسیب دیده و چندین روستا از جمله سهیل امام بخش و رهگام جان محمد پیش از این آسیب دیده اند. سیل همچنین راه روستایی نداشتند و متاسفانه سیل اخیر این مشکل را دوچندان کرده است.

علی بخش شهبخش افزود: امروز سومین روز بارندگی و سیل است که امدادرسانی به مردم شریف بخشداری باخوکلات با کندی در حال انجام است و ستاد مدیریت بحران شهرستان بسیار بد عمل کرده است.

انتهای پیام/