استان ها

64 میلیارد تومان اعتبار بیمارستان نجف‌زاده تخصیص یافته است

اختصاص 64 میلیارد تومان اعتبار به بیمارستان نجف زاده

گیلونا / اردبیل مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 64 میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان 500 تختخوابی نجف زاده اردبیل به طور کامل اختصاص یافته است.

به گزارش گیلونا ، محبوب حیدری 15 مرداد در بازدید استاندار اردبیل و اعضای شورای فنی استان از بیمارستان 500 تختخوابی نجف زاده اردبیل در حال ساخت اظهار داشت: این پروژه در دو قسمت در حال اجرا است که قسمت اول آن یک اسکلت با سفارش 170 میلیارد تومان پروژه آغاز شده و به دلیل افزایش قیمت میلگرد ، آهن و بتن ، مبلغ قرارداد به 500 میلیارد تومان افزایش یافته است.
وی از تامین مواد لازم برای تکمیل اسکلت بخش روانپزشکی این بیمارستان خبر داد و گفت: این پروژه در فاز اول شامل 53 میلیارد تومان اعتبار اولیه از ضمیمه به قانون بودجه بود که منابع ارزش افزوده را تزریق کرد و 50 این مبالغ میلیاردها تومان اعتبار به مسافران اضافه شد معاون وزیر راه و تصویب برنامه و سازمان بودجه.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: اعتبارات پیمانکار 10 میلیارد تومان در روزهای آینده و در مجموع 102 میلیارد تومان اعتبار این پروژه در فاز اول و در اسکلت سازی پرداخت می شود. فاز ، 64 میلیارد تومان اختصاص یافته است.
حیدری افزود: برای تکمیل و مدیریت این پروژه در یک برنامه دقیق و در فضای 52 هزار متر مربع زیربنا ، بیش از دو تریلیون تن منابع مورد نیاز است که امیدواریم با تزریق به موقع این اعتبارات سرعت مطلوبی داشته باشد. در بیمارستان نجف زاده
وی خاطرنشان کرد: با افزایش تخت های بیمارستانی به 500 تخت و همچنین تغییرات اعمال شده در بخش روانپزشکی ، پیمانکار این پروژه را با تجهیز کارگاه و با پیشرفت مناسب انجام می دهد و باید کل ساختار پروژه تکمیل شود. در دو سال آینده ساختمانهای دیگر باید به ترتیب انجام شوند.

انتهای پیام