اقتصادی

ارائه حمایت تسهیلات طراحی صنعتی به شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نانو

صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری نانو و صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت‌هایی که در نمایشگاه نانو ثبت‌نام کرده‌اند و قصد دریافت خدمات از مرکز طراحی صنعتیِ معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری را دارند، حمایت‌های ویژه‌ای ارائه می‌دهد و این حمایت‌ها شامل شرکت‌های نانویی و هم شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شود.

به گزارش گیلونا به نقل از ستاد نانو، صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری نانو به شرکت‌های فعال در حوزه نانو که به دنبال دریافت خدمات از مرکز طراحی صنعتیِ معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری هستند، تسهیلات ارائه می‌کند. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز از شرکت‌های دانش‌بنیان برای دریافت این خدمات، حمایت می‌کند.

خدمات مرکز طراحی صنعتی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۲که به‌صورت رایگان است، شامل این موارد می‌شود:

* عارضه‌یابی شرکت‌ها و تدوین برنامه توانمندسازی بصورت رایگان

* ارائه مشاوره رایگان خدمات طراحی صنعتی برای کمک به تسهیل ورود محصولات به بازار

* مشاوره رایگان از ثبت طراحی صنعتی و طراحی بسته‌بندی

* ارائه مشاوره حقوقی مالکیت معنوی طراحی صنعتی بصورت رایگان

* مشاوره رایگان بابت خدمات ساخت دموی نمایشگاهی

برخی خدمات مرکز طراحی صنعتی خدمات که با دریافت هزینه و با حمایت صندوق پژوهش و فناوری نانو و صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می‌شود شامل این موارد می‌شود:

* خدمات طراحی صنعتی برای کمک به تسهیل ورود محصولات به بازار با حمایت مالی بلاعوض تا سقف ۷۰ میلیون تومان از شرکت‌های دانش‌بنیان (صندوق نوآوری و شکوفایی) و ۶۰ میلیون تومان از شرکت‌های نانویی (صندوق نانو)

* حمایت مالی بلاعوض از ثبت طراحی صنعتی و طراحی بسته‌بندی به میزان ۸۰ درصد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای شرکت‌های دانش‌بنیان و ۶۰ میلیون تومان برای شرکت‌های نانویی

* خدمات ساخت دموی نمایشگاهی با حمایت مالی بلاعوض تا سقف ۷۰ میلیون تومان از شرکت‌های دانش‌بنیان و ۶۰ میلیون تومان از شرکت‌های نانویی

* شرکت‌های نانویی که دانش‌بنیان هم هستند، از هر دو صندوق می‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.