اقتصادی

خاموشی اکثر بوستان‌های منطقه ۲۰ و شهرری به دلیل اختلاف بین شهرداری و شرکت برق

رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران گفت: اکثر بوستان های منطقه ۲۰ و شهرری با مشکل خاموشی رو به رو هستند.

به گزارش گیلونا، احمد صادقی در یکصدو شصت و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران در قالب تذکری با بیان اینکه منطقه ۲۰ نیاز به توجه ویژه دارد، گفت: امیدواریم حضور شهردار جدید منطقه به تسریع در اجرای پروژه ها منجر شود.

وی با بیان اینکه روشنایی بوستان ها موضوع بسیار مهمی است تاکید کرد: اکثر بوستان های منطقه ۲۰ و شهرری با مشکل خاموشی رو به رو هستند و دلیل آن اختلاف بین شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق است؛ این خاموشی باعث تجمع معتادان در بوستان ها شده و فضای ناامنی را ایجاد کرده که نیاز به پیگیری جدی دارد.

صادقی ادامه داد: زمین خاکی محله جوانمرد قصاب سالهای زیادی نیمه کاره رها شده و یکی از سرمایه گذاران محلی درخواست داشت که این زمین را تجهیز و به صورت رایگان در اختیار شهروندان محله قرار دهد که توافقات خوبی با سرمایه گذار صورت گرفت و درخواست ما این است که پیگیری ها را در این خصوص تداوم یابد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.