اقتصادی

رئیس شورای تحول و پیشرفت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت رئیس شورای تحول و پیشرفت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد.

 به گزارش گیلونا، به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت  در حکم علی گلشنی که از سوی سوی وزیر صمت صادر شده، آمده است: 

با سلام، به منظور تحقق سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نظر به اهمیت بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های موجود در سیاست‌گذاری و تصمیم سازی جهت توسعه اقتصادی و اعتلای جایگاه تولید و تجارت، با عنایت به تعهد، دانش و شایستگی، جنابعالی را به عنوان « رئیس شورای تحول و پیشرفت صنعت، معدن و تجارت » منصوب می‌کنم.

انتظار دارم با توجه به تحولات علمی، نوآوری و فناوری جهانی، شورای مذکور با رویکردی راهبردی، هم افزا و سازنده، همچنین همراهی و هماهنگی کامل کلیه معاونان، مدیران کل، مشاوران و روسای سازمان‌ها با این شورا تصمیمات لازم را اتخاذ  کنید.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در تلاش چشمگیر و انجام مطلوب این مسئولیت خطیر از خداوند متعال مسألت دارم.

علی گلشنی نماینده ویژه وزیر صنعت ، معدن و تجارت و تحصیل‌کرده دکترای تخصصی رشته کارآفرینی دانشگاه تهران است. در سوابق او دبیر اتاق فکر راهبردهای مدیریت گروه مپنا، مشاور رئیس مرکز مطالعات و بررسی‌های راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مشاور مدیرعامل موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، تولیدکننده و کارآفرین نمونه، عضو موسس جنبش دانشجویان جهان اسلام و …  وجود دارد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.