حوادث

اعلام آمادگی شهرداری تهران جهت افزایش همکاری با مرکز اورژانس

نشست سازمان اورژانس با شهرداری تهران با حضور دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس، دکتر یحیی صالح طبری رئیس مرکز اورژانس تهران، دکتر رضا دهقانپور معاون توسعه مدیریت منابع، دکتر سیف معاون مرکز اورژانس تهران و دکتر زاکانی شهردار تهران را برگزار کرد.

به گزارش گیلونا و به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ دکتر. جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور نیز ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران با اورژانس گفت: محصول همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالا، کیفیت خوب خدمات و رضایت شهروندان

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در شرایط فعلی نیاز به همدلی و همفکری برای کمک به هموطنان است و کمک شهرداری مصداق بارز همدلی است.

در این جلسه دکتر یحیی صالح طبری رئیس مرکز اورژانس تهران با اشاره به چالش های مرکز اورژانس تهران با ارائه گزارشی مبسوط از وضعیت این مرکز، کمبود پایگاه، کمبود نیروی انسانی، کمبود آمبولانس و استقرار آمبولانس در این مرکز. مبلمان خیابانی بزرگترین مشکلات اضطراری است که او در پایتخت می دانست.

دکتر زاکانی شهردار تهران نیز از تمایل خود برای افزایش همکاری با مرکز اورژانس خبر داد و گفت: برای رفع مشکلات باید کارگروه های تخصصی با حضور کارشناسان شهرداری و اورژانس برای رفع موانع تشکیل شود.

در این نشست بر لزوم تدوین سند راهبردی چهار ساله همکاری های دوجانبه و توسعه اضطراری تاکید شد.

من باید بگویم؛ نشست کارگروه های تخصصی دوجانبه هفته آینده آغاز می شود.

انتهای پیام/